منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای: LINK/USD تا نیمه‌شب به بالای ۲۵ دلار می‌رسد

تحلیل قیمت زنجیره‌ای: LINK/USD تا نیمه‌شب به بالای ۲۵ دلار می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نزولی است.
  • LINK/USD دیروز به 25 دلار بازگشت.
  • LINK/USD در حال حاضر با 24.5 دلار معامله می شود.

تحلیل قیمت زنجیره‌ای امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که پایین‌تر دیگری فراتر از حمایت فعلی در 23 دلار ایجاد شود که پایان سقوط ویرانگر 5 درصدی را نشان می‌دهد. پشتیبانی اصلی بعدی برای LINK/USD با قیمت 22 دلار مشاهده می شود و به احتمال زیاد در 24 ساعت آینده از بین خواهد رفت.

پایین ترین قیمت لینک دیروز در 26.3 دلار قرار گرفت. LINK/USD شاهد افزایش بسیار شدیدی در نوسانات بود و اندکی پس از آن شروع به سقوط کرد، با کاهش قابل توجهی پایین‌تر از موارد قبلی.

بازار بلافاصله پس از بازگشت به 27 دلار بازگشت، اما این مانع از افت مجدد آن نشد و در حال حاضر سطح حمایت کلیدی 23 دلار را آزمایش می کند. سطوح مهم بعدی زیر 22 دلار دیده می‌شوند: پایین‌ترین سطح قبلی که در طول نوسان‌های قبلی از سطوح بالاتر متوقف شد. در حال حاضر به عنوان پشتیبانی دوباره آزمایش می شود

جلسه آسیایی امروز با قیمت 24 دلار برای LINK/USD آغاز شد و در عرض یک ساعت پس از معامله شاهد کاهش شدید به 23 دلار بودیم. پایین ترین سطح قبلی یعنی 22 دلار قبل از ایجاد حداقل های جدید به 21 دلار در 24 ساعت گذشته کاهش یافت.

100 SMA Chainlink به زیر 200 SMA خود رسیده است و نشان می دهد که فروشندگان کنترل بازار را به دست آورده اند. خط یا حمایتی که انتظار می رود فشار خرید در آن افزایش یابد و قیمت را به سمت مقاومت 27 دلار برگرداند، توسط این نقطه متقاطع تعریف می شود.

از طرف دیگر، شکستن زیر این خط حمایت نشان می‌دهد که فشار فروش در حال افزایش است و ممکن است منجر به کاهش سطح حمایت 21 دلاری یا حتی کف بلندمدت 20 دلاری شود.

اندیکاتورهای RSI و Stochastic وارد محدوده منفی شده‌اند که نشان می‌دهد در آستانه شکل‌گیری الگوهای واگرایی نزولی هستند. این نشان می دهد که گاو نر هنوز کنترل را در دست دارد، اما خرس ها به زمان بیشتری برای بهبودی نیاز دارند.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: LINK بیشتر کاهش می یابد؟

در نمودار کوتاه‌مدت، قیمت Chasinlink را می‌بینیم که امروز صبح به پایین‌ترین سطح قبلی خود ۲۳ دلار بازگشته است و برای فروش بیشتر در اواخر امروز آماده می‌شود.

تحلیل قیمت زنجیره‌ای: LINK/USD تا نیمه‌شب ۱ به بالای ۲۵ دلار می‌رسد
نمودار 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

قیمت Chainlink در این هفته به کاهش خود ادامه داده است. جفت LINK/USD ابتدا به زیر 38 دلار سقوط کرد، بالاترین نوسان اصلی قبلی در 10 نوامبر، و متعاقباً با حدود 40 درصد کاهش به 23 دلار رسید.

قیمت از آن زمان به طور پیوسته در حال کاهش بوده است و به نظر می رسد که فشار نزولی بار دیگر در حال افزایش است. دیروز، LINK برخی از ضررهای خود را جبران کرد و برای آزمایش مقاومت قبلی 25 دلار به عنوان مانع بازگشت.

عملکرد ضعیف آلتکوین ها در 24 ساعت گذشته باعث شده است که قیمت چین لینک از 23 دلار دیروز به 22 دلار امروز کاهش یابد. ارز دیجیتال رتبه هفتم بر اساس ارزش بازار در حال حاضر با قیمت 23 دلار عوض می شود.

سطح 23 دلار حوالی نیمه شب رسید، و از آنجایی که خرس‌ها هنوز تمایلی به تسلیم شدن ندارند، تحکیم کمی وجود داشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نتیجه گیری

پیش‌بینی قیمت Chainlink امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که ارزش پس از حرکت نزولی صبح امروز کاهش بیشتری پیدا کند. ما پیش‌بینی می‌کنیم که جفت LINK/USD با پشتیبانی 22 دلار پایین‌تر خواهد رفت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.