منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای: انتظار داریم LINK/USD امروز 35 دلار را آزمایش کند

تحلیل قیمت زنجیره‌ای: انتظار داریم LINK/USD امروز 35 دلار را آزمایش کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای امروز نزولی است.
  • LINK/USD در حال حاضر با قیمت 33 دلار معامله می شود.
  • سپس LINK/USD می تواند تا 45 دلار افزایش یابد.

تحلیل قیمت فعلی Chainlink نزولی است، زیرا بازار پس از غلبه بر مقاومت 32 دلار کاهش یافت. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم LINK/USD معکوس شود و پایین‌ترین سطح بالاتری را ایجاد کند.

بازار LINK/USD دیروز در حد بالای مورد انتظار ما در 32 دلار مقاومت پیدا کرد – که همچنین نقطه تلاقی متحرک نمایی 100 روزه بود. در نتیجه، LINK/USD به منظور تثبیت و ایجاد یک سطح پایین بالاتر که در صورت کاهش مجدد قیمت ها به عنوان حمایت عمل می کند، به 28 دلار بازگشت.

از سوی دیگر، به نظر می رسد که بنزین گاو نر تمام شده است، زیرا از 21 ژوئن هیچ شمع سبزی ظاهر نشده است. در نتیجه، ما انتظار داریم که بازار LINK/USD به زودی معکوس شود و بالاترین قیمت دیگری ایجاد کند.

برای اینکه قیمت‌های Chainlink دوباره افزایش یابد، گاوها باید مقاومت 32 دلاری را بشکنند و سپس آن را دوباره به عنوان حمایت آزمایش کنند. در آن صورت، LINK/USD می تواند تا 45 دلار افزایش یابد.

از طرف دیگر، اگر انباشت در سطح حمایت بین 28 تا 27 دلار ادامه یابد، گاوها ممکن است قیمت ها را بالاتر ببرند. در این صورت، LINK/USD می‌تواند تا 32 دلار پیش از کاهش سود افزایش یابد.

در نتیجه، ممکن است لازم باشد LINK/USD قبل از اینکه خریداران بتوانند حرکتی برای ادامه روند صعودی ایجاد کنند، پایین‌ترین سطح را ثبت کند.

با این حال، اگر این سطح بسیار قوی باشد، گاوها ممکن است قیمت ها را بالاتر ببرند تا حمایت خود را در 32 دلار ایجاد کنند.

در هر صورت، توصیه می کنیم قبل از انجام هرگونه سرمایه، در جستجوی نشانه های انباشت یا توزیع باشید. به این ترتیب، قیمت‌های LINK/USD می‌توانند ما را با افزایش زودتر غافلگیر کنند.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: LINK برای معکوس کردن از 32 دلار؟

نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که قیمت Chainlink به پایین‌تر از مقاومت نزدیک می‌شود، که نشان می‌دهد اصلاحی دیگری رخ خواهد داد.

تحلیل قیمت زنجیره‌ای: انتظار داریم LINK/USD امروز 35 دلار را آزمایش کند
نمودار 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

بازار مدت کوتاهی پس از ایجاد این پایین ترین سطح معکوس شد. با این حال، خرس‌ها وقت خود را صرف فشار دادن قیمت‌ها به سمت پایین‌های جدید می‌کنند. این یک الگوی مثلث صعودی را در نمودار 4 ساعته (تصویر بالا) ایجاد کرده است که در حال حاضر بازار حول سطح حمایت پایین تر معامله می شود.

حرکت صعودی در این مرحله رسماً به پایان رسیده است و انتظار می‌رود که Chainlink به زودی پایین‌ترین سطح خود را ایجاد کند.

RSI 4 ساعته اخیراً یک پایین ترین سطح جدید را در مدل روند ما ایجاد کرده است. این پس از شکستن مختصر سطح 50 بود که نشانه نزولی بود

به دنبال افزایش های عظیم، آزمایش مجدد سطح 29 دلار جرقه بازگشتی زد که در آن LINK قبل از بازگشت به 26.9 دلار معامله شد. افت دیگری به دنبال داشت و بالاترین قیمت را در 29 دلار ثبت کرد. افزایش روز گذشته نرخ کریپتوکارنسی را به بالاترین سطح خود رساند و از 32 دلار گذشت و نشانه کاهش احتمالی دیگر امروز بود. در حال حاضر، به نظر می رسد که سطح 30 دلار بار دیگر به عنوان مقاومت قوی عمل خواهد کرد.

در مورد اندیکاتور MACD، اخیراً به نفع خرس ها تغییر کرده است. با این حال، این ممکن است در ساعات آینده تغییر کند. اگر خریداران بتوانند قیمت ها را به بالای 32 دلار برسانند، می توانیم شاهد افزایش اصلاحی دیگری باشیم. با این حال، در این مرحله، به نظر می رسد که LINK/USD احتمالاً در آینده نزدیک پایین ترین سطح خود را ثبت خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نتیجه گیری

بازار LINK/USD بسیار پایین‌تر از مقاومت است و قبل از اینکه بتوانیم نشانه‌هایی از تغییر روند را ببینیم، باید یک پایین‌تر را ثبت کند. معامله گران باید قبل از انجام هرگونه سرمایه منتظر باشند تا این رویداد اتفاق بیفتد.

ما پیش‌بینی می‌کنیم که بازار LINK/USD معکوس شود و پایین‌ترین سطح بالاتری را ایجاد کند. تایید بیشتر قبل از انجام هر گونه سرمایه ضروری خواهد بود. 28 دلار پشتیبانی CTH 26 مارس – اگر LINK/USD با قیمت 28 دلار یا بالاتر از آن معامله شود، پایین ترین سطح بالاتر تأیید می شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.