منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب، سطح قیمت‌ها را تا 8.65 دلار پایین می‌آورند

تحلیل قیمت زنجیره‌ای: خرس‌ها در آخرین اعتصاب، سطح قیمت‌ها را تا 8.65 دلار پایین می‌آورند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشانه هایی از روند نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی امروز یک حرکت کاهشی را دنبال کرده است. خرس‌ها سطح قیمت‌ها را به 8.65 دلار رسانده‌اند که نشان‌دهنده کاهش 1.46 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

اگرچه این ارز دیجیتال در هفته های گذشته تحت برتری صعودی قرار داشت، روند طی چند روز گذشته اندکی تغییر کرده است. خرس ها در بازگشت خود به نمودار قیمت موفق بوده اند، زیرا کندل قرمز نشان دهنده کاهش قیمت تا مرز 8.65 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: مقاومت نزولی منجر به روند نزولی برای LINK می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Chainlink کاهش ارزش سکه را تأیید می کند، زیرا قیمت در روز از یک روند نزولی پیروی کرده است. شرایط برای فروشندگان مساعد است، زیرا در هفته های گذشته شاهد بهبود مداوم قیمت بازار LINK هستیم. با این وجود، امروز کاهش قیمت رخ داد و به همین دلیل قیمت به 8.65 دلار کاهش یافت. میانگین متحرک (MA) هنوز بسیار پایین است و در نشانگر 8.01 دلار وجود دارد.

تصویر 84
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 بالاتر از کندل ها حرکت می کند که نشان دهنده مقاومت نزولی در بازار است. منحنی SMA 200 نیز به تدریج یک حرکت نزولی را دنبال می کند و روند نزولی فعلی را برای LINK/USD تأیید می کند. افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا را به 8.69 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 8.01 دلار رسانده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطح 56.45 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: با به دست آوردن تسلط خرس ها، قیمت LINK به 8.65 دلار کاهش می یابد.

قیمت طبق تحلیل چهار ساعته قیمت Chainlink کاهش یافته و به موقعیت 8.65 دلار رسیده است. خط روند کوتاه مدت نیز در حال کاهش است زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته کنترل خود را بر بازار نشان داده اند. ثابت شده است که چهار ساعت گذشته برای ارزش کریپتوکارنسی و همچنین قیمت در سطح قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت هنوز کمتر از میانگین متحرک یعنی 8.74 دلار است.

تصویر 85
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر در حال حاضر میانگین 8.66 دلار را نشان می دهد. در حالی که باند بالایی آن به 9.18 دلار تغییر مکان داده است و باند پایینی آن در 7.49 دلار است. افت شدید قیمت منجر به کاهش شاخص RSI نیز شده و در حال حاضر امتیاز 68.02 است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

کاهش قیمت در طول روز مشاهده شده است و به همین دلیل است که تحلیل قیمت Chainlink تا سطح 8.65 دلار کاهش یافته است. اگرچه حرکت صعودی در هفته های اولیه در مسیر بهبود بود، تغییری در حرکت قیمت ها ثبت شده است. قیمت ممکن است در روزهای آینده نقاط پایین تری را تجربه کند، زیرا نمودار قیمت ساعتی و روزانه روند نزولی را نشان می دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.