منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD یک شبه به بالای 0.54 دلار خواهد رسید

تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD یک شبه به بالای 0.54 دلار خواهد رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل یک روند نزولی را برای بازار XRP نشان می دهد. گاوها از یک منطقه حمایتی کلیدی در 0.36 دلار دفاع می کنند، اما به نظر می رسد خرس ها کنترل را در دست دارند زیرا قیمت به زیر 0.40 دلار تثبیت می شود. در حال حاضر، قیمت در خطر نزول بیشتر باقی می‌ماند مگر اینکه گاوها بتوانند آن را به بالای 0.40 دلار برگردانند.

قیمت در حال حاضر با حمایت از این الگو معامله می شود، اما گاوها باید آن را به بالای 0.40 دلار برگردانند تا الگو را باطل کنند. اگر آنها شکست بخورند، قیمت احتمالاً از مثلث سقوط می کند و به سمت منطقه پشتیبانی بعدی در 0.30 دلار حرکت می کند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر زیر 50 است که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، RSI یک واگرایی صعودی ایجاد کرده است که نشان می دهد خرس ها در حال از دست دادن حرکت هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه XRP/USD: احتمالاً خرس‌ها تمام می‌شوند

بر اساس تحلیل قیمت ریپل، کل بازار در 24 ساعت گذشته تحت تسلط خرس‌ها بوده است. در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات XRP 1.2 میلیارد دلار بود که بیشتر از میانگین 30 روزه 0.94 میلیارد دلاری است. ارزش بازار XRP در حال حاضر 17.5 میلیارد دلار است که چهارمین بازار بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال است. قیمت XRP اکنون 6 درصد در طول 7 روز معاملات گذشته کاهش یافته است زیرا از بالاترین سطح هفتگی 0.57 دلار به جایی که امروز در حدود 0.54 دلار معامله می شود، سقوط کرده است.

MACD نشان می دهد که خرس ها تحت کنترل هستند زیرا قیمت در زیر سطح 0.40 دلار باقی می ماند. به طور کلی، تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بازار XRP در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. گاوها باید قیمت را به بالای 0.40 دلار برگردانند تا الگوی مثلث نزولی را باطل کنند و از نزول بیشتر جلوگیری کنند. تحلیل قیمت ریپل یک روند نزولی را برای بازار XRP نشان می دهد.

گاوها از یک منطقه حمایتی کلیدی در 0.36 دلار دفاع می کنند، اما به نظر می رسد خرس ها کنترل را در دست دارند زیرا قیمت به زیر 0.40 دلار تثبیت می شود. در حال حاضر، قیمت در خطر نزول بیشتر باقی می‌ماند مگر اینکه گاوها بتوانند آن را به بالای 0.40 دلار برگردانند. در نمودار 4 ساعته، قیمت XRP یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است. این یک الگوی نزولی است که معمولاً نشانه نزولی بیشتر است. قیمت در حال حاضر با حمایت از این الگو معامله می شود، اما گاوها باید آن را به بالای 0.40 دلار برگردانند تا الگو را باطل کنند.

تصویر 359تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

قیمت XRP در آستانه آزمایش سطح پشتیبانی 0.460 دلار برای اولین بار از 8 می 2018 است. میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه در حال حاضر یک روند منفی برای XRP نشان می دهد. محیط فعلی بازار نشان می‌دهد که خرس‌ها کنترل بازار ریپل را در دست دارند، اما ممکن است به زودی از قدرت خارج شوند. شاخص جریان پول Chaikin نشان می دهد که جریان سرمایه به بازار ریپل خشک شده و در حال حاضر در قرمز است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XRP/USD: قیمت ریپل زیر 0.36 دلار تثبیت می شود

پیش‌بینی قیمت Rippe برای نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که گاوهای XRP/USD نتوانسته‌اند قیمت‌ها را به بالاتر از سطح مقاومت قبلی 0.37 دلار برسانند. از ابتدای ماه، گاوها تلاش کرده اند تا از 0.37 دلار عبور کنند، اما تاکنون شکست خورده اند. شرایط فعلی بازار نشان می دهد که خرس ها تحت کنترل هستند زیرا قیمت به زیر 0.36 دلار تثبیت می شود.

گاوها با تثبیت قیمت به زیر 0.36 دلار، در حالی که روند اخیر بازار به نفع آنها نیست، موقعیت خود را از دست می دهند. شرایط فعلی بازار نشان می دهد که شکست بالای 0.37 دلار در کوتاه مدت بعید است. اگر گاوها قیمت را به بالای 0.37 دلار برسانند، سطح مقاومت بعدی را در 0.40 دلار هدف قرار خواهند داد. نمودار 4 ساعته XRP/USD نشان می دهد که گاوها نتوانسته اند قیمت ها را بالاتر از سطح مقاومت قبلی 0.37 دلار برسانند.

تصویر 358تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

اکثر شاخص های فنی به یک روند نزولی برای XRP اشاره می کنند. RSI در حال حاضر روی 36 است که نشان می دهد خرس ها کنترل حرکت بازار را در دست گرفته اند. از سوی دیگر، MACD به سمت منطقه صعودی پیش رفته و در حال افزایش است، که نشان می دهد گاوها ممکن است به زودی کنترل بازار را پس بگیرند.

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر 0.35 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 0.32 دلار است. به زودی، با توجه به شرایط فعلی بازار، صعود به سمت صعود بعید به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

به نظر می رسد اکنون قیمت ریپل توسط خرس ها کنترل می شود. از سوی دیگر، گاوها هنوز مطمئن هستند که یک شکست قریب الوقوع است. سطح مقاومت بعدی 0.37 دلار است. اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالاتر از این نقطه برسانند، قیمت XRP احتمالاً بیشتر افزایش خواهد یافت. اگر خرس‌ها در بازار ریپل موفق باشند، باید فرصت‌هایی را بخرند، زیرا بازار همچنان در کل صعودی به نظر می‌رسد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.