منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD در مرحله ادغام است، زیرا قیمت ها بالای 0.30 دلار باقی می مانند.

تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD در مرحله ادغام است، زیرا قیمت ها بالای 0.30 دلار باقی می مانند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که خرس ها همچنان در کنترل هستند و قیمت ها بالای 0.30 دلار باقی مانده است. یک اصلاح جزئی در نمودار 4 ساعته وجود داشت، اما قیمت ها نتوانسته اند بالای 0.32 دلار بسته شوند. MACD حرکت صعودی کاهشی را نشان می دهد، در حالی که RSI در حال حاضر در منطقه اشباع فروش قرار دارد. اگر قیمت ها به زیر 0.30 دلار برسد، XRP ممکن است پشتیبانی را با 0.25 دلار دوباره آزمایش کند. از سوی دیگر، شکست بالای 0.32 دلار می تواند منجر به حرکت به سمت 0.35 دلار شود.

در زمان نگارش این مقاله، ریپل با قیمت 0.32 دلار معامله می‌شد و حرکت نزولی به آرامی بازار را فرا گرفت. این ارز دیجیتال تا حدودی در قیمت 0.30 دلار پشتیبانی شده است، اما باید دید که آیا این سطح حفظ خواهد شد یا خیر. در نمودار 4 ساعته، پس از کاهش قیمت ها به 0.25 دلار، می توانیم یک اصلاح کوچک را مشاهده کنیم. با این حال، قیمت ها نتوانسته اند بالاتر از مرز 0.32 دلار بسته شوند، که یک علامت نزولی است.

تحلیل قیمت ریپل در نمودار روزانه: نمودار روزانه روند نزولی را نشان می دهد

جفت XRP/USD پس از شکست در بالای سطح 0.40 دلار و سقوط به زیر میانگین متحرک 200 روزه در نمودار روزانه، اکنون ضعف نشان می دهد. سطوح قیمت فعلی زیر میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که یک سیگنال منفی است. قیمت ها یک خط روند نزولی با مقاومت در حدود 0.35 دلار ایجاد کرده اند که احتمالاً سطح بعدی مقاومت برای گاوها خواهد بود.

سطح بعدی پشتیبانی 0.30 دلار است. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها به 0.25 دلار شود. MACD در نمودار روزانه در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد و RSI نیز زیر سطح 50 قرار دارد که یک سیگنال نزولی است. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار ساعتی: قیمت ها در یک الگوی مثلث متقارن در نمودار ساعتی معامله می شوند، XRP ریپل در یک الگوی مثلث متقارن معامله می شود و شکستن زیر سطح 0.30 دلار می تواند قیمت ها را به 0.25 دلار کاهش دهد.

تصویر 245
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

با افزایش عدم اطمینان در بازار، میانگین متحرک بلندمدت در نمودار 1 روزه در حال کاهش است. 200 SMA با 0.29 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که 50 SMA حدود 0.30 دلار است. همانطور که از باندهای بولینگر در حال افزایش است، نوسانات بازار بالا است. باند بین 0.30 و 0.40 احتمالاً به عنوان یک مقاومت برای گاوها عمل خواهد کرد.

نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته XRP/USD: تحولات اخیر قیمت

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که در کوتاه‌مدت، قیمت ریپل احتمالاً کاهش می‌یابد. شاخص‌های فنی حاکی از آن است که در کوتاه‌مدت کاهش ارزش بیشتری وجود خواهد داشت، اما گاوها ممکن است حمایت 0.25 دلاری را پیدا کنند که یک سطح حمایتی حیاتی است. در روند صعودی، برای از سرگیری روند صعودی قیمت ها، یک شکست بالای 0.40 دلار لازم است. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که گاوها همچنان کنترل دارند و قیمت ها بالای 0.30 دلار باقی مانده است.

به نظر می رسد بازار در یک دوره تجمیع قرار دارد و قیمت ها از 0.30 دلار و 0.40 دلار متغیر است. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار روزانه: خط روند نزولی با مقاومت حدود 0.35 دلار تشکیل می شود. سطوح قیمت فعلی زیر میانگین متحرک 200 روزه معامله می شود که یک سیگنال منفی است. قیمت ها یک خط روند نزولی با مقاومت در حدود 0.35 دلار ایجاد کرده اند که احتمالاً سطح بعدی مقاومت برای گاوها خواهد بود. سطح بعدی پشتیبانی 0.30 دلار است. شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها به 0.25 دلار شود.

تصویر 236تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

با پایین آمدن خط سیگنال به زیر هیستوگرام، اندیکاتور MACD وارد روند نزولی می شود. RSI در حال حاضر روی 41.50 است و فروش را نشان می دهد و نشان می دهد که اقدام قیمت به سمت فروش متمایل است. با افزایش عدم اطمینان در بازار، میانگین متحرک در نمودار یک روزه در حال کاهش است. 200 SMA XRP در حال حاضر در یک الگوی مثلث متقارن قرار دارد و شکستن به زیر سطح 0.30 دلار می تواند منجر به کاهش قیمت ها به 0.25 دلار شود. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که گاوها همچنان کنترل دارند و قیمت ها بالای 0.30 دلار باقی مانده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

طبق تحلیل قیمت ریپل، قیمت ها قبل از ایجاد تغییر قابل توجه در حدود 0.300 دلار باقی خواهند ماند. اگر هزینه‌ها افزایش یابد و بادهای نزولی را از خود دور نگه دارد، ممکن است حتی بیشتر هم شوند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.