منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD برای آزمایش مقاومت در 0.31255 دلار آماده می شود.

تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD برای آزمایش مقاومت در 0.31255 دلار آماده می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز یک روز کاملاً نزولی برای تحلیل قیمت ریپل است، زیرا کل بازار به دنبال حاشیه اتریوم در افت است. قیمت ریپل نسبت به 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است، زیرا در حال حاضر 0.32771 دلار معامله می شود.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که در نمودار بالا می بینیم، بیت کوین 2.04 درصد کاهش داشته است، در حالی که اتریوم 8.34 درصد کاهش یافته است. با توجه به شرایط بازار، پیش‌بینی می‌شود قیمت‌ها کاهش بیشتری پیدا کنند.

تحلیل قیمت ریپل 1 روزه
نمودار قیمت ریپل توسط TradingView

نمودار تحلیل قیمت ریپل روزانه چشم انداز نزولی واضح تری به ما می دهد. می‌توانیم ببینیم که گرادیان RSI منفی است، اگرچه مقادیر کاملاً متعادل هستند. در عین حال، قدرت هیستوگرام های MACD به طور مداوم در حال کاهش است و خطوط فقط برای یک متقاطع آماده می شوند. بنابراین، کاهش بیشتر قیمت در 24 ساعت آینده قریب الوقوع است.

حرکت قیمت 24 ساعته ریپل: XRP/USD در حال شکل گیری سطوح پایین تر و بالاتر است

تحلیل قیمت ریپل 1 ساعته
نمودار قیمت ریپل توسط TradingView

اگر به تحلیل قیمت ریپل 1 ساعته نگاه کنیم، بدیهی است که بازار امروز در حال شکل گیری اوج های پایین و پایین تر است. قیمت ریپل دیروز دقیقاً روی 0.34005 دلار بسته شد و در حال حاضر، 0.32749 دلار معامله می شود. این افت قابل توجهی است و به نظر نمی رسد در همین جا متوقف شود.

با این حال، به نظر می‌رسد که ریپل ممکن است مقاومت کوتاه‌مدتی را در مرز 0.325 دلار ایجاد کرده باشد، پس از آن، هیستوگرام‌ها در اندیکاتور MACD شروع به حرکت در جهت مثبت کردند. اگرچه، آنها هنوز در قرمزها دراز می کشند. از سوی دیگر، RSI در حال حاضر در 35 بسیار پایدار به نظر می رسد. بنابراین، هیچ نشانه ای از حرکت صعودی آینده وجود ندارد. در واقع، احساسات کلی بازار ممکن است ریپل را پایین بیاورد.

در حال حاضر، ارزش بازار ریپل 4.38 درصد کاهش یافته است، در حالی که حجم معاملات 21.53 درصد افزایش یافته است. این نسبت حجم به ارزش بازار را به 0.09236 می رساند.

تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته: آیا XRP/USD کاهش می یابد؟

تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته
نمودار قیمت ریپل توسط TradingView

درست مانند نمودار روزانه، تجزیه و تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته نیز تصویری منفی را نشان می دهد. می‌توانیم ببینیم که RSI دارای یک گرادیان منفی است، اگرچه سطح متعادل است. در عین حال، MACD نشان می دهد که بازار در حال حاضر به طرز باورنکردنی غیرقابل تصمیم است و هیستوگرام ها قرمز هستند.

در این زمان، بهترین شرط در نظر گرفتن احساسات کلی بازار است که به نظر نمی رسد در حال حاضر بهبود یابد. بر این اساس، می‌توان فرض کرد که ریپل پایین‌تر سقوط می‌کند و ممکن است مقاومت 0.31255 دلار را آزمایش کند.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

پس از ادغام اتریوم در اوایل امروز، احساس بازار چندان مثبت نیست. بیت کوین و اتریوم دو سکه اصلی هستند که روند نزولی دارند. ریپل در راستای احساسات بازار از الگوی مشابهی پیروی می کند.

اگر می‌خواهید برای میان‌مدت تا بلندمدت نگه دارید، زمان خوبی برای رسیدن به میانگین هزینه دلار است، زیرا زمان‌بندی پایین‌تر غیرممکن است. با مطالعه راهنماهای سرمایه گذاری رمزنگاری ما درباره استراتژی های سرمایه گذاری بیشتر بیاموزید.