منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD با افزایش فشار به زیر 0.40 دلار می‌رسد

تحلیل قیمت ریپل: XRP/USD با افزایش فشار به زیر 0.40 دلار می‌رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR

  • تحلیل قیمت ریپل افزایش فشار نزولی روی جفت را نشان می دهد
  • XRP/USD با نزدیک شدن به آخر هفته نشانه هایی از افت بیشتر را نشان می دهد
  • انتظار می رود با فروش بیشتر در افق، قیمت به زیر 0.35 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تلاش می کند تا با تجزیه و تحلیل داده های قیمت گذشته و شناسایی روند، حرکات آتی قیمت در بازار XRP را پیش بینی کند. تحلیل تکنیکال یک روش محبوب است که توسط معامله گران برای یافتن فرصت های تجاری بالقوه استفاده می شود.

با نگاهی به نمودار 4 ساعته، می بینیم که قیمت از زمان رسیدن به بالاترین سطح 0.45 دلار در روند نزولی بوده است. قیمت پایین‌ترین و اوج‌های پایین‌تر را ایجاد می‌کند که یک علامت نزولی است. میانگین متحرک 50 دوره ای در حال حاضر زیر میانگین متحرک 200 دوره ای است که یک علامت نزولی نیز می باشد.

حرکت قیمت XRP/USD در 24 ساعت گذشته: جفت XRP/USD بیشتر کاهش می یابد؟

نمودار روزانه جفت XRP/USD نشان می دهد که قیمت در حال حاضر زیر میانگین متحرک معامله می شود. SMA 50 روزه (0.66 دلار) مقاومت فوری برای سکه ایجاد می کند، در حالی که متحرک نمایی 20 روزه (0.65 دلار) به سمت نزولی عبور کرده است و احتمالاً به عنوان حمایت فوری برای هر گونه کاهش بیشتر قیمت عمل می کند.

xrp usd 1d
منبع: TradingView

XRP/USD در حال حاضر با قیمت 0.39 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته است. نمودار ساعتی این جفت نشان می دهد که قیمت در 0.35 دلار حمایت شده است که احتمالاً در کوتاه مدت به عنوان یک سطح حمایت قوی عمل می کند.

باندهای بولینگر در نمودار ساعتی در حال گسترش هستند که نشان می دهد بازار در حال نوسان بیشتر است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 42 قرار دارد و هیچ نشانه ای از حرکت صعودی نشان نمی دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: تحولات اخیر قیمت نشان دهنده فشار نزولی است

همانطور که در نمودار تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته مشاهده می شود، جفت XRP/USD یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است. این الگو معمولاً نزولی در نظر گرفته می‌شود و شکست در زیر خط روند پایین مثلث می‌تواند منجر به افزایش XRP/USD به سمت 0.55 دلار شود.

xrp USD 1h
منبع: TradingView

RSI در حال حاضر در محدوده فروش بیش از حد است، که نشان می دهد ممکن است در کوتاه مدت فروش بیش از حد انجام شود. با این حال، MACD همچنان نزولی است و شکستن به زیر 0.35 دلار می تواند منجر به کاهش قیمت به 0.50 دلار در کوتاه مدت شود.

بنابراین، جفت XRP/USD احتمالاً در چند ساعت آینده بیشتر کاهش می‌یابد و می‌تواند سطح پشتیبانی 0.35 دلار را آزمایش کند. در زیر این سطح، پشتیبانی اصلی بعدی در 0.30 دلار قرار دارد. در روند صعودی، تحلیل قیمت ریپل 0.60 دلار در 24 ساعت گذشته نزولی بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تلاش می کند تا با تجزیه و تحلیل داده های قیمت گذشته و شناسایی روند، حرکات آتی قیمت در بازار XRP را پیش بینی کند. تجزیه و تحلیل تکنیکال یک تجزیه و تحلیل قیمت سرپایی محبوب است که در 24 ساعت گذشته نزولی بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل تلاش می کند تا با تجزیه و تحلیل داده های قیمت گذشته و شناسایی روند، حرکات آتی قیمت در بازار XRP را پیش بینی کند. تحلیل تکنیکال یک روش محبوب است که توسط معامله گران برای یافتن فرصت های تجاری بالقوه استفاده می شود.

تحلیل قیمت ریپل: نتیجه گیری

تحلیل قیمت ریپل در محدوده زمانی روزانه نزولی است، اما در محدوده زمانی 4 ساعته، یک الگوی مثلث نزولی تشکیل شده است که معمولاً نزولی است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد و RSI نیز در حال کاهش است. این نشان می دهد که پتانسیل نزولی بیشتری در کوتاه مدت وجود دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.