منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از یک دوره صعودی متوالی به 0.4326 دلار افزایش می یابد

تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از یک دوره صعودی متوالی به 0.4326 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت ریپل نشان می دهد که سکه در یک روند صعودی بوده است و قیمت از 0.38 دلار به ارزش فعلی 0.4326 دلار افزایش یافته است. این نشانه خوبی برای گاو نر است، زیرا نشان می دهد که آنها کنترل بازار را در دست دارند. مقاومت بعدی برای XRP/USD در 0.4339 دلار دیده می شود و اگر قیمت بتواند از این سطح عبور کند، احتمالاً تا 0.44 دلار افزایش خواهد یافت. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به بالای 0.4339 دلار برسد، احتمالاً تا حمایت 0.388 دلار سقوط خواهد کرد.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 8.06 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر بالاتر از سطح 0.42 دلار معامله می شود. ارزش بازار این سکه 21 میلیارد دلار است و در CoinMarketCap در رتبه ششم قرار دارد. حجم معاملات 24 ساعته این ارز دیجیتال 3.71 میلیارد دلار است.

اقدام قیمت ریپل در نمودار قیمت 1 روزه: LINK/USD یک الگوی فراگیر صعودی را تشکیل می دهد

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت ریپل بار دیگر به نفع گاوها پیش می رود، زیرا آنها پس از مواجهه با ضرر، شتاب خود را بازیافته اند. ارزش قیمت از دیروز تا حدودی بهبود یافته است و این برای خریدارانی که قصد کنترل بازار و افزایش ارزش ارزهای دیجیتال را دارند واقعاً دلگرم کننده است.

تصویر 283
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

در همین حال، اگر در مورد مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه صحبت کنیم، آنگاه در سطح 0.4332 دلار قرار دارد که به عنوان یک مقاومت قوی برای جفت XRP/USD عمل می کند. اندیکاتور RSI در جهت صعودی حرکت می‌کند و به سطح 56.49 رسیده است، باندهای بولینگر شروع به گسترش کرده‌اند که نشان می‌دهد نوسانات بازار در حال افزایش است و می‌توانیم در روزهای آینده شاهد اقدامات قیمتی خوبی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نمودار قیمت 4 ساعته: XRP/USD با نفس کشیدن گاوها از اوج باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار 4 ساعته نشان داده است که با نفس کشیدن گاوها، سکه به اوج خود بازگشته است. چند ساعت گذشته برای سکه پر نوسان بوده است، زیرا فراز و نشیب های زیادی را به خود دیده است. در حال حاضر، قیمت در حدود سطح 0.43 دلار معامله می شود و به نظر می رسد گاوها خود را برای یک افزایش دیگر آماده می کنند.

تصویر 282
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته منبع: Trading View

باندهای بولینگر بالا در حال حاضر 0.4376 دلار و باندهای بولینگر پایین در 0.4288 دلار هستند. اگر خریداران تلاش بیشتری کنند، حرکت صعودی ممکن است در ساعات آینده تشدید شود. میانگین متحرک (MA) نیز در مقایسه با قیمت فعلی در ارتفاع کمتری قرار دارد و در 0.4309 دلار قرار دارد. امتیاز RSI نیز به دلیل ادامه روند صعودی افزایش یافته و تا شاخص 60.82 درست زیر خط مرکزی منطقه خنثی بالا رفته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که LINK در حال حاضر در یک روند صعودی قوی است زیرا گاوها کنترل بازار را به دست می گیرند. شاخص های فنی همگی نشان دهنده روند صعودی هستند و می توان انتظار داشت که قیمت ها در آینده نزدیک به سمت 0.44 دلار حرکت کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.