منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از احیای صعودی به 0.5194 دلار می رسد

تحلیل قیمت ریپل: XRP پس از احیای صعودی به 0.5194 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که دارایی دیجیتال پس از دریافت فشار صعودی از بازار، ثبات در 0.5194 دلار پیدا کرده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از سطح 0.50 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که در آینده نزدیک خود را برای صعود دیگری آماده می کند. سطح مقاومت بعدی که باید مراقب آن باشید 0.525 دلار است. در جهت نزولی، قوی ترین سطوح پشتیبانی 0.5082 دلار است.

ارزش بازار برای XRP/USD در حال حاضر 25 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته 1.37 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال از ابتدای امروز روند صعودی داشته است و به نظر می رسد روند صعودی در آینده نزدیک ادامه یابد. ریپل از اکثر رقبای خود در بازار بهتر عمل کرده است و در حال حاضر یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XRP/USD: قیمت به 0.5194 دلار باز می گردد و شانس بازیابی را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می کند و قیمت های ریپل را در برابر تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب پذیرتر می کند. حد بالایی باند بولینگر 0.533 دلار است، در حالی که حد پایین 0.517 دلار است، با خط وسط 0.51 دلار. به نظر می رسد قیمت XRP/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، مسیر قیمت XRP/USD به سمت بالا حرکت می‌کند و تلاش می‌کند از مقاومت عبور کند، که نشان‌دهنده پتانسیل صعودی و فرصت‌های معکوس است.

تصویر 118
منبع: Trading View

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 64.54 است و به این معنی است که XRP/USD پایدار است و در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده روند افزایشی بازار به سمت پویایی های مثبت بیشتر است. امتیاز RSI به دلیل فعالیت خرید غالب افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل برای 1 روز: ارز دیجیتال با رد شدن قیمت از 0.5194 دلار روند صعودی را دنبال می کند.

نمودار 4 ساعته برای XRP/USD نشان می دهد که ارز دیجیتال در یک روند صعودی قرار دارد زیرا از مقاومت 0.525 دلار عبور کرده است. گاوها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت حاکم بوده اند و قیمت بهبودی کافی را تجربه کرده است. کندل سبز نشان دهنده روند صعودی با تشدید حرکت خرید است.

تصویر 116
منبع: Trading View

باندهای بولینگر در حال حاضر فشرده شده اند، که نشانه ای از نوسانات کم است. قیمت در حال حاضر نزدیک به خط وسط معامله می شود که نشان از ثبات دارد. میانگین های متحرک بالاتر از بدنه های کندل است که یک علامت صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 62.53 است و در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

برای جمع بندی تحلیل قیمت ریپل امروز ما، بازار در حال حاضر در مرحله ادغام زیر 0.50 دلار است. با این حال، گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها را بالاتر می برند. سطح بعدی مقاومت در 0.525 دلار است. اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، می‌توان انتظار داشت که قیمت تا 0.533 دلار افزایش یابد. از جنبه نزولی، سطوح پشتیبانی در 0.5082 دلار است. شکستن به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت به سمت سطح حمایت 0.5050 دلار شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.