منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP در یک روند نزولی شدید

تحلیل قیمت ریپل: XRP در یک روند نزولی شدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که XRP/USD در حال حاضر پس از یک دوره کوتاه تثبیت قیمت، در یک روند نزولی قرار دارد. دارایی کریپتو در 24 ساعت گذشته بیش از 11.05 درصد از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 0.4121 دلار معامله می شود. حمایت از سکه 0.4107 دلار است در حالی که قوی ترین مقاومت در 0.4757 دلار است. ارزش بازار ریپل 21 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 2.69 میلیارد دلار ثبت شده است.

جفت XRP/USD هفته را با نقطه مثبت آغاز کرد زیرا بازار در روز دوشنبه با 0.4643 دلار باز شد. معاملات روز عمدتا مثبت بود زیرا گاوها برای قیمت های بالاتر فشار آوردند. با این حال، خرس‌ها در چند ساعت گذشته معاملات را به دست گرفتند و قیمت به زیر سطح 0.47 دلار سقوط کرد.

تحلیل قیمت 1 روزه XRP/USD: ریپل در حدود 7.37 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت ریپل نشان می دهد که نوسانات بازار یک جهت کاهشی را دنبال می کند. این بدان معنی است که قیمت XRP/USD در معرض نوسانات در همان جهت نوسان خواهد بود. نوسانات کمتر به معنای احتمال کمتر تغییر قیمت به هر دو حد است. حد بالایی باند بولینگر 0.500 دلار است در حالی که حد پایین آن 0.4269 دلار است.

تصویر 131
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 50.15 است که نشان می دهد بازار در منطقه فروش بیش از حد است. این به این معنی است که احتمال افزایش قیمت ها بیشتر است زیرا فروشندگان خود را خسته کرده اند. MACD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد که خط سیگنال به زیر هیستوگرام حرکت کرده است. این نشان می دهد که حرکت بازار از صعودی به نزولی در حال تغییر است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار قیمت 4 ساعته: پشتیبانی XRP/USD در 0.4107 دلار موجود است.

تحلیل 4 ساعته قیمت ریپل نشان می دهد که بازار از ابتدای امروز در روند نزولی بوده است. پشتیبانی در بازه زمانی 4 ساعته در 0.4107 دلار وجود دارد و شکستن به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت ها شود. باند بولینگر فشرده شده است، که نشان می دهد بازار در حال آماده شدن برای شکست است.

تصویر 130
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD منبع: TradingView

دارایی دیجیتال زیر خط واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) معامله می شود که نشان می دهد بازار در فاز نزولی قرار دارد. RSI برای جفت XRP/USD روی 39.80 است و در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. این به این معنی است که احتمال افزایش قیمت ها بیشتر است زیرا فروشندگان خود را خسته کرده اند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک بازه زمانی 24 ساعته و در نمودار 4 ساعته در یک روند نزولی قرار دارد. نوسانات بازار نیز در حال کاهش است که نشان می‌دهد قیمت‌ها در معرض نوسانات کمتری هستند. سرمایه گذاران همچنان نسبت به شرایط فعلی اقتصادی محتاط هستند. در صورت تداوم فشار فروش، کاهش قیمت ها ادامه خواهد داشت.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.