منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: XRP در باتلاق با مقاومت 0.33 دلاری امیدهای صعودی را از بین می برد.

تحلیل قیمت ریپل: XRP در باتلاق با مقاومت 0.33 دلاری امیدهای صعودی را از بین می برد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل در یک حلقه نزولی گیر کرده است زیرا جفت XRP/USD در نزدیکی منطقه پشتیبانی 0.3300 دلار قرار دارد. خرس‌ها بیش از حد کار نمی‌کنند، زیرا نقدینگی ناچیز در آخر هفته به آنها کمک نمی‌کند. گاوهای XRP باید از این فرصت استفاده کنند و جفت را به بالای 0.3500 دلار برسانند، اما حجم ها در اینجا نیز اسپویل اسپویل است.

سکه btc 1
منبع: Coin360

جو بازار کلان نسبت به موج نزولی که چند روز پیش بازارها را فرا گرفت، خنثی می شود. به نظر می رسد که احساس ریسک در نزدیکی سطوح فعلی 0.3300 دلار در حال شکل گیری است، زیرا بازیکنان منتظر شفافیت بیشتر در مورد قیمت هستند. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که باندهای بولینگر در حال کاهش به زودی به جهت بزرگ دیگری اشاره می کنند.

حرکت قیمت ریپل در 24 ساعت گذشته: آیا XRP آماده انجام یک حرکت بزرگ است؟

حتی اگر احساسات کلی بازار نزولی است، محدوده قیمت محدود نشان می دهد که حرکت بزرگی در راه است. به طور قطع نمی توان گفت که آیا صعودی خواهد بود یا خیر، اما شاخص های فنی بیش از حد فعلی نشان دهنده حرکت صعودی است. با این حال، حرکت به سمت 0.3500 دلار می تواند کوتاه مدت باشد زیرا این جفت می تواند پس از تخلیه مقداری بخار، دوباره به سمت 0.3300 دلار حرکت کند.

xrp 1d 1
منبع: TradingView

ظهور یک پایین تر و پایین تر به طور همزمان در نمودارها، تحلیل قیمت ریپل را اشتباه گرفته است. گاوها باید از سقوط قیمت به سمت 0.3100 دلار جلوگیری کنند، زیرا در صورت عدم سقوط، حمایت پایین تر در اینجا فرو می ریزد. خط روند افقی دارای لبه نزولی است که می تواند قیمت را بیشتر کاهش دهد.

نمودار 4 ساعته XRP/USD: منطقه مقاومت جفت را به زیر 0.3300 دلار می کشد

حتی با وجود جهش نزدیک به 0.3400 دلار، این جفت نتوانست آن را به رالی تبدیل کند. گاوها به اندازه کافی شجاع نبودند که حرکت را حفظ کنند و نقدینگی آخر هفته نیز هیچ حمایتی نداشت. Ichimoku Cloud کاهش نقدینگی را نشان می دهد و خط روند در حال نزول است و قیمت را نیز همراه خود می کند.

ریپل 4 ساعت
منبع: TradingView

نمودار ساعتی نشان می دهد که RSI نزدیک به سطح 40 حرکت می کند. این جفت در پشت نشانگرهای فنی خنثی فضای بیشتری در هر دو طرف خواهد داشت. شرایط کلان اقتصادی ثابت می‌کند که گلوگاه دیگری در حرکت علیه افزایش قیمت است. موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو ایالات متحده تضمین می کند که تحلیل قیمت ریپل در منطقه نزولی تثبیت شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل: XRP به سطوح پایین تر سقوط می کند

روند فعلی در صنعت کریپتو مملو از احساسات نزولی است. جفت XRP/USD تفاوتی ندارد. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که با کوچک شدن باندهای بولینگر در اطراف قیمت، این جفت در حال کاهش است. این جفت ارز در یک محدوده محدود حرکت می کند زیرا اقدامات قیمتی تثبیت می شود تا راه را برای خرس ها ایجاد کند تا محدوده قیمت فعلی را تخریب کنند و جفت را به زیر سطح 0.3100 دلار برسانند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.