منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: موج صعودی پس از صعود اخیر از مانع 0.3734 دلار گذشت

تحلیل قیمت ریپل: موج صعودی پس از صعود اخیر از مانع 0.3734 دلار گذشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل روند صعودی را در ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا توانسته است پس از یک رشته حرکت صعودی از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 0.3734 دلار عبور کند. گاوها و نزولی ها برای تسلط در بازار تلاش می کنند، با حمایت از XRP/USD در 0.3517 دلار و مقاومت کلیدی در 0.3735 دلار دیده می شود. خرس ها در چند روز گذشته در بازار حکمرانی کرده اند و مشخص نیست که آیا در کوتاه مدت قادر به سبقت گرفتن از گاوها خواهند بود یا خیر.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: روند صعودی همچنان ادامه دارد زیرا هدف بعدی قیمت بالاتر از 0.3535 دلار است.

تحلیل قیمت ریپل یک روزه روند صعودی قوی را برای روز نشان می دهد زیرا به نظر می رسد حرکت خرید در حال تشدید شدن است. کندل های سبز نمودار قیمت XRP/USD یک روزه را نشان می دهند که نشان دهنده روند افزایشی است. در حال حاضر ارزش سکه 0.3734 دلار است و انتظار می رود در روزهای آینده به هدف بالاتری برسد.

تصویر 376
نمودار 24 ساعته XRP/USD. منبع: Trading View

یک متقاطع بین منحنی های SMA 20 و SMA 50 در حال وقوع است که یک نشانه صعودی بزرگ و یک دستاورد بزرگ برای خریداران است. با حرکت به سمت شاخص باندهای بولینگر، ارزش بالایی در 0.3735 دلار است، در حالی که مقدار پایین تر در 0.3517 دلار است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی رو به بالا را نشان می دهد زیرا امتیاز به تازگی تا 39.80 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل برای نمودار قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تحلیل 4 ساعته قیمت ریپل نشان می دهد که روند صعودی همچنان قوی است، زیرا ارزش سکه به طور مداوم در 4 ساعت گذشته افزایش یافته است. گاوها در حال حاضر در تلاش هستند تا قیمت ها را به سمت مقاومت اصلی که در 0.3735 دلار مشاهده می شود، سوق دهند و در صورت موفقیت، حرکت به سمت 0.3785 دلار در کوتاه مدت قابل انتظار است. حمایت کلیدی برای XRP/USD در 0.3517 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به فشار فروش بیشتر شود زیرا ممکن است قیمت ها سطح حمایت 0.3413 دلار را دوباره آزمایش کنند.

تصویر 374
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: Trading View

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 41.23 است و به آرامی به سمت منطقه ای که بیش از حد خرید شده در حال افزایش است، که نشان می دهد ممکن است قیمت ها قبل از شکست در سطوح فعلی تثبیت شوند. میانگین متحرک در حال حاضر 0.3631 دلار است و به سمت یک متقاطع با 200 MA 4 ساعته حرکت می کند، که یکی دیگر از شاخص های صعودی است که نشان دهنده افزایش بیشتر قیمت در آینده نزدیک است. باند بولینگر هم در حال گسترش است و هم به سمت پایین حرکت می کند، که نشان می دهد نوسانات در بازار احتمالاً ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

به طور کلی، تحلیل فعلی قیمت ریپل نشان می دهد که تا زمانی که گاوها تسلط خود را در بازار حفظ کنند، روند صعودی احتمالاً در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت. هر دو نمودار روزانه و 4 ساعته نشانه های صعودی را نشان می دهند و احتمالاً ارزش سکه در چند روز آینده سطوح مقاومت بالاتری را آزمایش خواهد کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.