منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP پس از یک خط نزولی به 0.4756 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP پس از یک خط نزولی به 0.4756 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که قیمت در چند ساعت گذشته پایین بوده است زیرا خرس‌ها تلاش می‌کردند در پیشتاز باقی بمانند. با این حال، گاوها تسلیم نشده اند زیرا به آرامی قیمت ها را بالا می برند. در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.4756 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 0.90 درصد کاهش یافته است.

بازار در دو روز گذشته در محدوده بسیار محدودی تثبیت شده است، زیرا هم خریداران و هم فروشندگان برای کنترل با هم مبارزه می کنند. مرز بالایی محدوده 0.5267 دلار است در حالی که مرز پایینی 0.4589 دلار است. یک شکست از این محدوده، آهنگ حرکت بعدی را تنظیم می کند. حجم 24 ساعته 4.65 میلیون دلار و ارزش کل بازار 23.71 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: موج نزولی در مراحل قیمت تا 0.4756 دلار افزایش می یابد.

تحلیل قیمت ریپل یک روزه حرکت نزولی قیمت را برای امروز تایید می کند زیرا قیمت پس از باز شدن در 0.4833 دلار به 0.4756 دلار کاهش یافته است. معاملات بازار از ابتدای جلسه امروز در یک کانال نزولی آغاز شده است. گاوها تلاش کرده بودند قیمت ها را در حدود ساعت 09:00 UTC به بالای مرز بالای کانال برسانند اما شکست خوردند. قیمت به زیر خط حمایت سقوط کرد و حمایت موقت در 0.4711 دلار یافت.

تصویر 310
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

قیمت زیر میانگین متحرک (MA) معامله می شود که در 0.4165 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 58.78 است که نشان می دهد بازار بیش از حد فروخته شده و ممکن است شاهد جهش قیمت ها باشد. باندهای بولینگر فشرده شده اند، که نشانه ای از آمادگی بازار برای شکست است.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل چهار ساعته سرب نزولی را اعلام می کند زیرا قیمت به طور مداوم کاهش یافته است. از چند ساعت گذشته، با کاهش قیمت تا سطح 0.4756 دلار، دوباره روند نزولی مشاهده شد. با تشدید حرکت نزولی در چند روز اخیر، قیمت به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در سطح 0.4928 دلار ایستاده است.

تصویر 311
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را به 0.5267 دلار و ارزش باند بولینگر پایینی را به 0.4589 دلار تغییر داده است که نشان دهنده نوسانات بالا به صورت ساعتی است. RSI به منحنی نزولی خود در شاخص 66.38 در مرز منطقه کم خرید ادامه می دهد و در صورت ادامه فشار فروش ممکن است به زودی منطقه خنثی را ترک کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت ریپل یک روزه و چهار ساعته تایید شد، قیمت امروز با پیشرفت نزولی روبرو شد. خرس‌ها در مسیر حرکت قرار گرفته‌اند زیرا توانسته‌اند قیمت را در 24 ساعت گذشته به سطح 0.4756 دلار برسانند، زیرا این روند در طول روز نزولی بود. می توان انتظار داشت که این ارز دیجیتال در ساعات آینده به نزول خود ادامه دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.