منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP زیر 0.36 دلار تثبیت می شود، اما گاوها خوش بین هستند

تحلیل قیمت ریپل: قیمت XRP زیر 0.36 دلار تثبیت می شود، اما گاوها خوش بین هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که پس از اینکه گاوها نتوانستند قیمت‌ها را به بالاتر از سطح مقاومت قبلی 0.37 دلار برسانند، قیمت‌های XRP در حدود 0.36 دلار معامله می‌شوند. عدم فشار خرید باعث شده است که قیمت XRP به زیر سطح 0.36 دلار بازگردد، اما حمایت هنوز در سطح 0.35 دلار وجود دارد. شرایط فعلی بازار حاکی از آن است که خرس‌ها کنترل بازار ریپل را در دست دارند، اما گاوها همچنان امیدوارند که یک شکست بالاتر از سطح 0.37 دلار رخ دهد.

تحلیل قیمت 1 روزه XRP/USD: احتمالاً خرس‌ها تمام می‌شوند

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که خرس‌ها در ۲۴ ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته‌اند. حجم معاملات XRP در 24 ساعت گذشته 1.2 میلیارد دلار بوده است که بالاتر از میانگین 30 روزه 0.94 میلیارد دلاری است. ارزش بازار XRP در حال حاضر 17.5 میلیارد دلار است که همچنین بالاتر از میانگین 30 روزه 13.6 میلیارد دلاری است. XRP در حال حاضر در جایگاه 6 در بازار کلی قرار دارد زیرا 1.85 درصد از کل بازار را در اختیار دارد.

اندیکاتورهای فنی در حال حاضر سیگنال های ترکیبی را برای XRP نشان می دهند. RSI در حال حاضر روی 34 است که نشان می دهد خرس ها بر حرکت بازار کنترل دارند. با این حال، MACD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می دهد گاوها ممکن است در آینده نزدیک کنترل بازار را در دست بگیرند.

تصویر 359
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

خطوط میانگین متحرک در حال حاضر نشان دهنده یک روند نزولی برای XRP هستند. قیمت MA 50 روزه در حال حاضر 0.35 دلار است، و MA 200 روزه در 0.32 دلار است. شرایط فعلی بازار نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار ریپل را در دست دارند، اما ممکن است در آینده نزدیک آنها را خسته کنند. اگر این اتفاق بیفتد، این احتمال وجود دارد که قیمت XRP افزایش یابد.

تحلیل قیمت 4 ساعته XRP/USD: قیمت ریپل زیر 0.36 دلار تثبیت می شود

تحلیل قیمت Rippe برای نمودار 4 ساعته نشان می‌دهد که گاوهای XRP/USD نتوانسته‌اند قیمت‌ها را به بالاتر از سطح مقاومت قبلی 0.37 دلار برسانند. گاوها از ابتدای ماه برای شکست به بالای سطح 0.37 دلار فشار آورده‌اند. اما تاکنون ناموفق بوده اند. شرایط فعلی بازار حاکی از آن است که خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند، اما گاوها همچنان امیدوارند که یک شکست رخ دهد.

پویایی‌های اخیر بازار که ریپل شاهد آن بود، به نفع گاوها نیست، زیرا قیمت به زیر 0.36 دلار تثبیت می‌شود. شرایط کنونی بازار نشان می‌دهد که شکست بالای سطح 0.37 دلار در کوتاه‌مدت بعید است. با این حال، اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالاتر از این سطح برسانند، این احتمال وجود دارد که قیمت XRP به افزایش خود ادامه دهد.

تصویر 358
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

اکثر شاخص های فنی یک روند نزولی را برای XRP نشان می دهند. RSI در حال حاضر روی 36 است که نشان می دهد خرس ها بر حرکت بازار کنترل دارند. با این حال، MACD در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می دهد گاوها ممکن است در آینده نزدیک کنترل بازار را در دست بگیرند.

MA 50 روزه در حال حاضر 0.35 دلار است و MA 200 روزه در 0.32 دلار است. شرایط فعلی بازار نشان می دهد که در آینده نزدیک به سمت صعود بعید است. با این حال، اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای سطح 0.37 دلار برسانند، این احتمال وجود دارد که قیمت XRP به افزایش خود ادامه دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل نشان می‌دهد که خرس‌ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، گاوها هنوز خوشبین هستند که یک شکست رخ خواهد داد. سطح بعدی مقاومت در 0.37 دلار است و اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالاتر از این سطح برسانند، این احتمال وجود دارد که قیمت XRP به افزایش خود ادامه دهد. با این حال، اگر خرس‌ها بتوانند قیمت‌ها را به زیر سطح 0.35 دلار برسانند، این احتمال وجود دارد که کاهش بیشتری رخ دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.