منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: حرکت نزولی قیمت را پس از بازگشت به زیر 0.3551 دلار سرکوب می کند

تحلیل قیمت ریپل: حرکت نزولی قیمت را پس از بازگشت به زیر 0.3551 دلار سرکوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل در حال زیان است زیرا قیمت امروز تا 0.3496 دلار کاهش یافت. روند نزولی در دو روز گذشته کاملا ثابت بوده و حتی امروز نیز قیمت حرکت نزولی را دنبال کرده است. معکوس شدن روندها کاملاً غیرمنتظره بود زیرا گاوها قبلاً پیشتاز بودند. با این وجود، خرس‌ها بار دیگر مسئولیت را به دست گرفته‌اند و قیمت آن کاهش یافته است. کریپتوکارنسی با حجم معاملات 1.78 میلیارد دلار و ارزش بازار 17.52 میلیارد دلار 0.58 درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: نوسان نزولی سطح قیمت را به 0.3496 دلار کاهش می دهد.

حرکت نزولی بر اساس تحلیل قیمت ریپل یک روزه تشدید شده است. قیمت به 0.3496 دلار کاهش یافته است که در نتیجه جریان نزولی ثابت است. چند روز گذشته برای ارز دیجیتال بسیار دلسرد کننده بوده است زیرا یک روند نزولی قوی در جریان بود. در 24 ساعت گذشته نیز روندهای مشابهی گزارش شده است. قیمت از میانگین متحرک (MA) نیز پایین‌تر رفته است که در 0.3895 دلار است.

تصویر 251
منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است، به این معنی که نزول ممکن است برای ساعات آینده نیز ادامه یابد. اگر شاخص باندهای بولینگر را مورد بحث قرار دهیم، ارزش بالای آن در 0.5387 دلار و پایین‌ترین آن در موقعیت 0.3284 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 43.69 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار قیمت 4 ساعته: رکود نزولی منجر به سقوط به زیر 0.3551 دلار می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل 4 ساعته نشانه هایی از حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است زیرا ارز رمزپایه روند نزولی را نشان می دهد. کاهش قیمت در چهار ساعت گذشته و همچنین کاهش سطوح قیمت به 0.3496 دلار ثبت شده است. در ادامه، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در زمان نوشتن 0.3461 دلار نشان می دهد.

تصویر 250
منبع: TradingView

نوسانات به دلیل شیب نزولی افزایش یافته است و باندهای بولینگر در حال گسترش هستند. باند بولینگر بالا در 0.3907 دلار، باند بولینگر پایین 0.0.330 دلار است، در حالی که میانگین کلی در 0.3465 دلار حفظ می شود. شاخص RSI نیز به شدت کاهش یافت و به 37.10 رسید، کاملاً نزدیک به منطقه کم فروش.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل یک روزه و چهار ساعته، پیش‌بینی می‌کند که در شش ساعت گذشته یک روند نزولی دنبال شده است. خرس‌ها در حال حاضر بازی را رهبری می‌کنند و در نتیجه سطوح قیمت به 0.3496 دلار کاهش یافته است. سقوط بیشتر را می توان انتظار داشت زیرا خرس ها در چند ساعت گذشته نیز تسلط داشتند. قیمت به طور مداوم در حال کاهش است، به این معنی که شانس بهبود برای گاوها هنوز محدود است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.