منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: حرکت نزولی تابع قیمت را در 0.464 دلار متوقف می کند. آینده XRP چیست؟

تحلیل قیمت ریپل: حرکت نزولی تابع قیمت را در 0.464 دلار متوقف می کند. آینده XRP چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد. خرس ها بار دیگر نمودارهای قیمت را تصاحب کردند و سطح قیمت را به 0.464 کاهش دادند، زیرا احساسات بازار نسبت به XRP/USD نزولی است. فشار فروش در ابتدای جلسه معاملاتی امروز وارد شد، اما روند در چهار ساعت اول نامشخص باقی ماند و پس از آن، خرس ها از گاوها پیشی گرفتند.

خط روند قیمت برای امروز منحنی نزولی را نشان می دهد. سطح پشتیبانی XRP/USD 0.4621 دلار است. اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، ممکن است به سمت سطوح حمایتی پایین تر در 0.45 دلار و 0.44 دلار کاهش یابد. از سوی دیگر، اگر گاوها موفق به عقب راندن و افزایش فشار خرید شوند، سطح مقاومت بعدی برای XRP/USD 0.478 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نمودار قیمت یک روزه: قیمت به 0.464 دلار کاهش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که شکست قیمت امروز نزولی بوده و تا کنون به نزول خود ادامه می دهد و جفت XRP/USD در زمان نگارش این مقاله با 0.464 معامله می شود. روند قیمت نسبت به دیروز نزولی بود و امروز به نظر می رسد قیمت در حال کاهش است. حجم معاملات XRP/USD امروز 1.31 میلیون دلار است و ارزش بازار آن 23 میلیارد دلار است.

تصویر 427
نمودار قیمت 1 روز XRP/USD منبع: TradingView

نوسانات برای XRP/USD در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و قسمت بالایی اندیکاتور خود را مجدداً به 0.4932 دلار تنظیم می کند، و باند پایین به 0.4460 دلار کاهش یافته است که نشان دهنده پشتیبانی از XRP است زیرا قیمت در نزدیکی باند پایین معامله می شود. میانگین خط میانگین باندهای بولینگر همچنان بالاتر از سطح قیمت در مرز 0.4696 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی معلق است. RSI در شاخص 49.68 حضور دارد، اما به آرامی سقوط می کند، که نشان دهنده تقویت فعالیت فروش در بازار است.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت ریپل از خرس ها حمایت می کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است. شکست قیمت صعودی بود، اما در آغاز جلسه معاملاتی، زیرا گاوها تلاش کردند در ساعات پایانی دیروز بهبود پیدا کنند. با این حال، منحنی نزولی یک آزمایش نزولی را تأیید می کند زیرا یک شمعدان قرمز در نمودار قیمت ساعتی ظاهر می شود. حرکت نزولی با کاهش قیمت به 0.464 دلار تشدید شد. خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر، میانگین متحرک ذکر شده در نمودار قیمت چهار ساعته 0.4693 دلار است.

تصویر 428
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD منبع: TradingView

نوسان ظاهراً بالا است، به این معنی که روند نزولی ادامه دار ممکن است در چند ساعت آینده ادامه یابد. مقادیر اندیکاتور باند بولینگر تغییر کرده است، به این ترتیب که اکنون مقدار بالا 0.4773 دلار است، در حالی که مقدار پایین 0.4586 دلار است. امتیاز RSI به دلیل ادامه موج نزولی در چند روز گذشته به شاخص 53.56 منتقل شد. سکه همچنان در نمودار 4 ساعته کمتر فروخته می شود و منحنی RSI صاف است که به فقدان حرکت نزولی اشاره دارد، اما فشار نزولی همچنان بر تابع قیمت تاثیر می گذارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

برای جمع بندی تحلیل قیمت ریپل، حرکت نزولی عملکرد جفت XRP/USD را در 0.464 دلار متوقف کرده است و این روند برای کوتاه مدت به شدت نزولی است. در صورت تداوم فشار فروش، ممکن است قیمت به سمت سطوح حمایتی پایین‌تر سقوط کند. شاخص های فنی روزانه و ساعتی نیز از روند نزولی مداوم حمایت می کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.