منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های XRP/USD به زیر 0.3691 دلار سقوط می‌کنند.

تحلیل قیمت ریپل: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های XRP/USD به زیر 0.3691 دلار سقوط می‌کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بازار با سقوط قیمت ها به زیر 0.3691 دلار نزولی شده است. قیمت ها در 0.3689 دلار پشتیبانی شده اند و هر افت بیشتر ممکن است قیمت های XRP را در کوتاه مدت کنترل 0.3650 دلار را آزمایش کند. مقاومت برای این جفت در 0.3959 دلار وجود دارد و هر گونه افزایش بیشتر ممکن است قیمت XRP را در کوتاه مدت کنترل 0.3989 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بازار پس از یک دوره کوتاه معاملات جانبی نزولی شده است. با این حال، انتظار می رود که گاوها به زودی بازگردند و قیمت ها را بالاتر ببرند.

نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD: خرس‌ها سرسخت هستند زیرا قیمت‌ها را به زیر 0.3691 دلار می‌رسانند.

نمودار قیمت ریپل یک روزه روند نزولی را نشان می دهد زیرا شرایط بازار نزولی شده است. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 0.36 تا 0.39 دلار معامله شده اند. چند روز آینده برای بازار ریپل حیاتی است زیرا در صورت کنترل خرس‌ها ممکن است قیمت‌ها کاهش بیشتری داشته باشند. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بازار ممکن است شاهد برخی نوسانات قیمت در چند روز آینده باشد زیرا گاوها و خرس ها برای کنترل بازار می جنگند.

تصویر 289
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

علاوه بر این، نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن خفیف است که منجر به این می شود که ارز دیجیتال کمتر مستعد تغییرات نوسان در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر در 0.3959 دلار است و حد پایین باند بولینگر در 0.3689 دلار است. قیمت XRP/USD زیر منحنی میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان می دهد بازار از یک حرکت نزولی پیروی می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 43.31 است که باعث می شود ارز دیجیتال پایدار باشد و در منطقه خنثی پایین قرار گیرد. علاوه بر این، امتیاز RSI کمی به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد که فعالیت خرید کمی بیشتر از فعالیت فروش است در حالی که به سمت پویایی افزایش می رود.

تحلیل قیمت ریپل به مدت 4 ساعت: بازار XRP باز می شود

تحلیل قیمت ریپل در 4 ساعت گذشته وارد یک حرکت نزولی شده است. علاوه بر این، با باز شدن نوسانات، ارزش کریپتوکارنسی با تغییری بی ثبات حرکت می کند. قیمت در این مورد بیشتر مستعد تغییر متغیر است. در نتیجه، حد بالایی باند بولینگر روی 0.4015 دلار است، در حالی که حد پایین باند بولینگر روی 0.3264 دلار است.

تصویر 290
تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

به نظر می رسد قیمت XRP/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند و حرکت نزولی را نشان می دهد. از سوی دیگر، می توان مشاهده کرد که بازار به سمت یک حرکت صعودی تغییر می کند زیرا قیمت به نفع رویکرد مثبت است. به نظر می رسد امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 51.67 باشد که ارزش بسیار پایین این ارز دیجیتال را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل، حرکت نزولی با احتمال قوی کاهش بیشتر قیمت آن در روزهای آینده را نشان می دهد. خرس ها بازار را تسخیر کرده اند. اگر گاوها نتوانند به زودی پاسخ دهند، خرس ها بازار را برای درازمدت غرق خواهند کرد. با این حال، از آنجایی که خرس‌ها پتانسیل عظیمی از خود نشان می‌دهند، می‌توانند فرصتی برای مصرف کامل بازار داشته باشند، اما اگر قیمت حمایت را بشکند. سپس، پویایی بازار ممکن است به نفع گاوها تغییر کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.