منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت ریپل: با افزایش حرکت صعودی به 0.4042 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

تحلیل قیمت ریپل: با افزایش حرکت صعودی به 0.4042 دلار، قیمت دوباره افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که قیمت ریپل (XRP) دوباره با افزایش حرکت صعودی افزایش یافته و به 0.4042 دلار افزایش یافته است. مقاومت برای XRP/USD در 0.4215 دلار وجود دارد، در حالی که حمایت از سکه ریپل در 0.3774 دلار مشاهده می شود. افزایش صعودی افزایش یافته است. منجر به افزایش چشمگیر قیمت شد زیرا ارزش آن از 0.3700 دلار در 24 ساعت گذشته به 0.4042 دلار ارتقا یافته است.

XRP/USD در نمودارهای روزانه با رنگ سبز معامله می شود و به نظر می رسد در کوتاه مدت صعودی تر شود. این سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 3.76 درصد رشد داشته و در حال حاضر با قیمت 0.4042 دلار معامله می شود. ارزش بازار سکه نیز به 20 میلیارد دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته نیز 3.98 میلیارد دلار گزارش شده است.

اقدام قیمت ریپل در نمودار قیمت یک روزه: XRP/USD بالای 0.4042 دلار معامله می شود

تحلیل قیمت ریپل در نمودار قیمت یک روزه نشان می‌دهد که جفت XRP/USD با سوگیری مثبت معامله می‌شود. این جفت پایین‌ترین و اوج‌های بالاتری را تشکیل داده است که نشانه‌ای صعودی است. اقدام قیمت اخیراً در بالای الگوی مثلث صعودی که در 24 ساعت گذشته ایجاد شده بود، رخ داد که یک علامت صعودی است. اندیکاتور میانگین متحرک در حال حاضر در سطح 0.4000 دلار است و به سمت بالا شیب دارد که همچنین یک علامت صعودی برای قیمت XRP است.

تصویر 275
نمودار 24 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

نوسانات ملایم است زیرا باندهای بولینگر همچنان همان حرکت را دنبال می کنند، و به نظر می رسد قیمت از محدوده ای که در ماه گذشته دنبال کرده بود خارج نشده است. حد بالایی باندهای بولینگر در علامت 0.4215 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است، و باند پایین در علامت 0.3774 دلار نشان دهنده حمایت است. میانگین باندهای بولینگر در سطح 0.40 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) با شاخص 54.20 در نیمه بالایی محدوده خنثی در یک شیب رو به بالا معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

اقدام قیمت 4 ساعته XRP/USD: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که شکست قیمت در شروع جلسه معاملاتی امروز نزولی بوده است، زیرا سکه به مدت 12 ساعت در حال اصلاح بود و در همان زمان، گاوها پیشتاز شدند و قیمت را به 0.4042 دلار رساندند. دوباره راهپیمایی رو به بالا را شروع کردند. گاوها قیمت را به سطحی بازگردانده اند که روند صعودی دوباره برقرار شده است.

تصویر 274
نمودار 4 ساعته XRP/USD. منبع: TradingView

بازده صعودی از روی منحنی RSI نیز مشهود است، زیرا در شاخص 57.69 به سمت بالا چرخیده است. میانگین متحرک نیز بسیار پایین‌تر از سطح قیمت در مرز 0.40 دلار معامله می‌شود، و نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا به نظر می‌رسد، با باند بالا در 45.7 دلار و باند پایین در 39.3 دلار.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت ریپل صعودی است زیرا این جفت توانسته است به بالای سطح 0.40 دلار بازگردد و به نظر می رسد در آینده نزدیک به بالاترین سطح خود ادامه دهد. سکه از اصلاحی که با آن روبرو شده بود در حال بهبود است و گاوها در این لحظه کنترل بازار را در دست دارند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.