منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت توکن تتا: THETA/USD به 7.9 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت توکن تتا: THETA/USD به 7.9 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت توکن 5 روزه Theta ، سکه در بازه ای بین 6.8 تا 8.6 دلار معامله شد.
  • اکثر ارزهای دیجیتال دارای انحرافات قیمتی گسترده ای بوده اند.
  • THETA/USD تجزیه و تحلیل قیمت روزانه را با فروشندگان کنترل کننده بازار آغاز کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت توکن توتا: مروری کلی بر قیمت

در هفته گذشته ، توتون توتا بازار مطلوبی را با خریداران به عنوان محرک سکه مشاهده کرد و باعث شد معاملات قیمت در شتاب افزایشی قرار گیرد. علیرغم افزایش سکه در روند صعودی ، سکه در طول هفته در محدوده محدود معامله شد و نشان دهنده یک بازار ناآرام ملایم بود.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت توکن 5 روزه Theta ، سکه در بازه ای بین 6.8 تا 8.6 دلار معامله شد. پیشنهاد فعالیت های معتدل در طول نمودار پنج روزه انجام شده است.

علاوه بر این ، 20 روز Moving Averange از میانگین متحرک 50 روزه عبور کرد و این بدان معناست که سکه در آن زمان صعودی است. با این حال ، MA بلند مدت از میانگین متحرک کوتاه مدت عبور نکرد ، به این معنی که خریداران در بیشتر جلسات معاملاتی کنترل بازار را در دست گرفتند.

نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده در حال خونریزی است. اکثر سکه های دیجیتال دارای انحرافات گسترده قیمت هستند. این کاهش ناگهانی راه خود را به سمت بسته شدن نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز باز کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت توتون توتا
منبع: کویn360

بیت کوین با انحراف 10 درصدی 47.1 هزار دلار معامله می شود. ETH با انحراف بیش از ده دلار با 3.5 هزار دلار معامله می شود. کاردانو نیز در همین روند خطرناک معامله می شود. به نظر می رسد خریداران به سراغ سولانا رفته اند و باعث افزایش قیمت آن شده اند و بالاترین سود روز را ثبت کرده اند.

THETA/USD نیز در کل بازار خرس با 7.9 دلار معامله می شود که 23 درصد افت قیمت دارد. با این وجود ، این باید خبر خوبی برای معامله گران باشد که هنوز سرمایه خود را در بازار ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری نکرده اند. سرمایه گذاران Iin که مایل به سرمایه گذاری در فضای رمزنگاری هستند باید پول خود را در چنین زمانی که بازار نزولی است سرمایه گذاری کنند و منتظر بمانند تا گاوها روند خرس را معکوس کرده و دارایی های خود را به فروش برسانند.

حرکت قیمت تتا در 24 ساعت گذشته: گاوها بازار THETA/USD را کنترل می کنند

THETA/USD نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه را آغاز کرد در حالی که فروشندگان بازار THETA/USD را کنترل می کردند. خرس ها قیمت ها را به پایین ترین قیمت روزانه 6.78 دلار رساندند ، جایی که گاوها برای تسهیل افزایش قیمت ، حمایت قوی ایجاد کردند و روند حرکت سر و شانه را به بالاترین سطح روزانه در 7.1 دلار رساندند.

نوارهای بولینگر در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته گسترده تر هستند و نشان می دهد که فعالیت های زیادی در بازار انجام می شود ، بنابراین نوسانات زیادی وجود دارد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته THETA/USD: تتا بیشتر کاهش می یابد

به نظر می رسد که این سکه در نمودار 4 ساعته در روند نزولی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت توکن تتا: THETA/USD به 7.9 دلار کاهش می یابد
منبع: تریدیngview

RSI در منطقه فروخته شده 25 است. این نشان دهنده روند قوی خرس است. این روند به احتمال زیاد در طول هفته ادامه خواهد داشت زیرا منتظر برگشت صعودی در آخر هفته هستیم.

تحلیل قیمت توکن توتا: نتیجه گیری

بیشتر دارایی های مجازی در بازار بی رحم معامله می شوند و قیمت ها را پشتیبان هفته گذشته قرار می دهند. بازار خرس هیچ نشانه ای از پایان خود را به این زودی ها نشان نمی دهد. با این حال ، سرمایه گذاران باید دارایی را در طول هفته که قیمت سکه پایین است خریداری کنند و زمانی که سکه به سرعت صعودی رسید ، دارایی را بفروشند ، احتمالاً در آخر هفته.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.