منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت تزوس: XTZ حرکت صعودی را در 1.421 دلار به دست می آورد

تحلیل قیمت تزوس: XTZ حرکت صعودی را در 1.421 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس نزولی است زیرا ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته افزایش یافته است. گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند و ارزش سکه از 1.403 دلار در 9 اکتبر 2022 افزایش یافت و به 1.421 دلار رسید. گاو نر همچنان بر بازار حکمرانی می کند. با این حال، افزایش قیمت قریب الوقوع است. بازار پویایی صعودی را نشان داده است. قیمت XTZ در حال حاضر با قیمت 1.201 دلار در دسترس است، که مسیر خود را به سمت مرز 1.3 دلار طی می کند.

XTZ در 24 ساعت گذشته 0.33 درصد کاهش داشته است، با حجم معاملات روزانه 10,446,420 دلار و ارزش بازار زنده 1,289,370,509 دلار. XTZ در رتبه بندی CoinMarketCap رتبه ۴۱ را دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: تحولات اخیر

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان داد که نوسانات بازار در حال کاهش است و باعث می شود قیمت های XTZ/USD تغییرات کمتری داشته باشند و کمتر احتمال دارد تفاوت را تجربه کنند. ارزش باند بالایی باند بولینگر در 1.439 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 1.399 دلار است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت XTZ/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مسیر قیمت XTZ/USD رو به بالا حرکت می‌کند، که نشان‌دهنده افزایش بازار با احتمال حرکت بیشتر است. قیمت به نفع گاو نر بوده و حتی ممکن است در آینده باعث ایجاد یک قانون طولانی مدت برای آنها شود.

تصویر 112
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 50 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI در یک حرکت رو به بالا حرکت می کند که نشان دهنده فعالیت های خرید غالب است. به گاوها فرصت طلایی داده شده است و آنها از آن نهایت استفاده را می‌کنند، امیدواریم تزوس چرخه نزولی خود را به طور کامل پشت سر بگذارد و ارزش آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس برای یک روز نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند کاهشی پیروی می کند که به این معنی است که قیمت کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر است زیرا نوسانات بیشتر نوسان می کند. حد بالای باند بولینگر 1.509 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای XTZ عمل می کند. برعکس، مقدار حد پایین تر باند Bollinger در 1.374 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین پشتیبانی برای XTZ عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت XTZ/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. روند بازار روزانه در نوسان بوده است، اما بازار تصمیم به صعودی گرفته است. به نظر می رسد مسیر قیمت XTZ/USD به سمت بالا حرکت می کند، که نشان می دهد بازار ممکن است به زودی افزایش قابل توجهی را تجربه کند و منجر به خرید کاملا صعودی شود.

تصویر 113
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است، که نشان می دهد یک ارزش پایدار نه کمتر از ارزش گذاری شده و نه بیش از حد خرید شده است، و در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. به نظر می رسد مسیر RSI از یک روند شیب پیروی می کند که ممکن است نشان دهنده افزایش آتی در ارزش XTZ در حالی که به سمت ثبات حرکت کند. به نظر می رسد امتیاز RSI به دلیل اینکه فعالیت خرید کمی بیشتر از فعالیت فروش است، در حال افزایش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

مشاهدات دقیق از تجزیه و تحلیل قیمت تزوس می تواند استنباط کند که سطح قیمت برتری صعودی به دست آورده است. با این حال، روند معکوس بسیار محتمل است زیرا گاوها برخی از ضررهای چند روز گذشته را جبران کرده اند. اگرچه قیمت در سلطه صعودی باقی می ماند، اما این امید وجود دارد که XTZ ارزش خود را حفظ کند زیرا گاوها آماده مقابله با خرس ها برای بازپس گیری بازار می شوند. روزهای بهتری برای تزوس در راه است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.