منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت تزوس: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 1.43 دلار می شود

تحلیل قیمت تزوس: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 1.43 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر پس از اینکه مقاومت در برابر 1.64 دلار پیدا کرد، در حال افزایش است. خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و انتظار می رود کاهش بیشتری داشته باشد. پشتیبانی از قیمت XTZ در 1.41 دلار مشاهده می شود و اگر بازار به زیر این سطح برسد، احتمالاً به 1.00 دلار خواهد رسید. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای 1.64 دلار برسانند، بازار احتمالاً به سمت 1.82 دلار پیش می رود.

این ارز دیجیتال دارای حجم معاملاتی در بازار است که 24,426,100 دلار است و ارزش بازار آن 1,301,087,755 دلار است. دارایی دیجیتال در حال حاضر با 1.43 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 1.43 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نمودار قیمت یک روزه: فشار را بر قیمت XTZ تحمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Tezos نشان می دهد که XTZ/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. چند ساعت آینده معاملات برای بازار بسیار مهم است زیرا انتظار می رود بازار در هر جهت حرکت کند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 44.27 است و نشان می دهد که بازار در منطقه نزولی قرار دارد زیرا اندیکاتور RSI زیر سطح 50 قرار دارد.

تصویر 380
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD. منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه در حال حاضر در سطح 1.43 دلار است. اندیکاتورهای باند بولینگر نیز در اطلاع رسانی از روندهای فعلی بازار اهمیت حیاتی دارند. باند بالایی آن ارزش 1.64 دلار را نشان می دهد در حالی که باند پایینی آن 1.41 دلار را نشان می دهد که به ترتیب نشان دهنده مقاومت و حمایت است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت تزوس نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. این بازار در حال حاضر با قیمت 1.43 دلار معامله می شود و انتظار می رود در چند ساعت آینده به هر جهت حرکت کند. قیمت‌ها نیز در یک خط روند کاهشی قرار دارند، که بیشتر تأیید می‌کند که بازار در یک روند نزولی با افزایش میله‌های قرمز شمعدان قرار دارد که ولگردی نزولی قوی را تأیید می‌کند.

تصویر 379
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

حرکت نزولی قرار است در ساعات آینده تشدید شود، زیرا میانگین متحرک (MA) نیز در مقایسه با قیمت فعلی، یعنی 1.44 دلار در ارتفاع بیشتری قرار دارد. همچنین مقادیر باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته به شرح زیر است. باند بولینگر بالا به ترتیب 1.63 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین به ترتیب 1.43 دلار است. نوسانات به تدریج در حال افزایش است و امتیاز RSI نیز به دلیل ادامه روند نزولی با کاهش مواجه شده و به شاخص 42.49 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Tezos تایید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد، اما این امکان وجود دارد که گاوها کنترل را پس بگیرند و قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بعید است که این اتفاق در کوتاه مدت رخ دهد، زیرا همه شاخص های بازار نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر است.