منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت تزوس: خرس‌ها از شتاب صعودی پیشی گرفتند و UNI را به زیر 1.57 دلار رساندند

تحلیل قیمت تزوس: خرس‌ها از شتاب صعودی پیشی گرفتند و UNI را به زیر 1.57 دلار رساندند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos نشان می دهد که دارایی دیجیتال در حال حاضر پس از اینکه مقاومت آن در 1.59 دلار بود، در حال افزایش است. گاوها تلاش کردند قیمت ها را بالاتر ببرند اما شکست خوردند زیرا بازار حمایت 1.52 دلار را پیدا کرد و اگر بازار به زیر این سطح سقوط کند، احتمالاً به سمت 1.30 دلار حرکت می کند. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای 1.59 دلار برسانند، احتمالاً بازار به سمت 2.00 دلار پیش خواهد رفت. خرس ها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و انتظار می رود کاهش بیشتری داشته باشد.

تصویر 180
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس طی چند ساعت گذشته رو به کاهش بوده است، زیرا مقاومت 1.59 دلاری را پیدا کرده است. این ارز دیجیتال دارای حجم معاملاتی در بازار است که 48,137,581 دلار و ارزش بازار آن 1,424,250,007 دلار است. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 1.57 دلار در زمان نگارش این مقاله معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 0.77 درصد کاهش داشته است.

نمودار قیمت یک روزه XTZ/USD: فشار را بر قیمت XTZ تحمل می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Tezos نشان می دهد که XTZ/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. چند ساعت آینده معاملات برای بازار بسیار مهم است زیرا انتظار می رود بازار در هر جهت حرکت کند. گاوها ممکن است سعی کنند قیمت ها را به بالای 1.59 دلار برسانند، در حالی که خرس ها به دنبال تمدید کاهش و کاهش قیمت ها به زیر 1.52 دلار هستند.

تصویر 176
نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 47.37 قرار دارد و نشان دهنده یک افزایش نزولی در بازار است که به سمت قلمرو فروش بیش از حد پیش می رود. 50 SMA در حال حاضر 1.57 دلار است و به سمت SMA 200 می رود که در قیمت 1.50 دلار قرار دارد. این نشان می دهد که بازار نزولی است و به احتمال زیاد در چند ساعت آینده به روند نزولی ادامه خواهد داد. شاخص میانگین متحرک در حال حاضر در کراس اوور نزولی قرار دارد که نشانه دیگری از کاهش احتمالی بازار است.

تحلیل قیمت 4 ساعته XTZ/USD: توسعه اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس نشان می دهد که بازار به پایین ترین سطح و بالاترین بالاتر رسیده است که نشان دهنده روند صعودی است. تحلیل قیمت تزوس در حال حاضر زیر شاخص میانگین متحرک معامله می شود که یک علامت نزولی است. 50 MA در حال حاضر 1.58 دلار است در حالی که 200 MA در 1.53 دلار قرار دارد. این نشان می دهد که بازار نزولی است و احتمالاً در چند ساعت آینده کاهش خواهد یافت.

تصویر 177
نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 47.50 در بازه زمانی 4 ساعته قرار دارد و در حال حاضر زیر سطح 50 است که یک علامت نزولی است. 50 SMA در حال حاضر در قیمت 1.52 دلار قرار دارد که به عنوان یک سطح پشتیبانی قوی برای قیمت ها عمل می کند. در حالی که 200 SMA در 1.59 دلار قرار دارد که به عنوان یک سطح مقاومت قوی عمل می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

تحلیل قیمت تزوس در یک روند نزولی قرار دارد زیرا احساسات بازار منفی است. قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند زیرا جو بازار همچنان نزولی است. شاخص های فنی نشان می دهد که قیمت ها بیشتر کاهش یافته است زیرا بازار در روند نزولی قرار دارد. به سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری بلندمدت منتظر بمانند تا بازار به کف دست پیدا کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.