منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: BCH با فشار فروش بین 640 تا 657 دلار مواجه است

تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: BCH با فشار فروش بین 640 تا 657 دلار مواجه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بیت کوین کش علائم ضعف های نزولی را در نمودار روزانه نشان می دهد
  • گاوها توجه خود را به دفاع از پشتیبانی 640 دلاری معطوف کرده اند (78.6 درصد تغییر سطح FIB)
  • میانگین متحرک باند Bollinger نزولی است و بر قیمت BCH فشار وارد می کند

پس از اینکه حرکت محدوده تنگاتنگ به سمت پایین نشان داد که احتمال شکست وجود دارد ، بیت کوین کش علائم ضعف های نزولی را در نمودار روزانه نشان می دهد. پس از اینکه هاردفورک بیت کوین به بالاترین سطح روزانه 651 دلار در پایان جلسه دیروز رسید ، خرس ها وارد بازار شدند و قیمت را به سمت منطقه 625 دلار کشاندند. کاهش قیمت BCH/USD را می توان به افزایش حجم معامله گران سودجو نسبت داد. این وضعیت منجر به شکست منطقه 680 دلاری و رسیدن به هدف بالای 700 دلار شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی ما نشان می دهد که گاوها ممکن است خسته شده و نتوانند قیمت را به سمت رالی دیگر هدایت کنند. MACD نشان می دهد که حرکت در 24 ساعت گذشته به شدت کاهش یافته است.

این امر باعث شده تا گاوها توجه خود را به دفاع از حلقه حمایتی 640 دلاری معطوف کنند ، که همچنین به عنوان 78.6 درصد بهبود سطح FIB عمل می کند. In/Out of the Money Around Price (IOMAP) ضعف های نزولی زیر این حمایت را نشان می دهد و نشان می دهد که شکست به زیر 640 دلار خسارات سنگینی را به دنبال خواهد داشت و نزدیک به 600 دلار بسته می شود.

پشتیبانی اصلی بعدی زیر 600 دلار منطقه 548 دلاری است. با این حال ، این یکی پشتیبانی قوی است و گاوها بدون هیچ زحمتی قیمت بالای آن را حفظ می کنند. در همین حال ، این صعود نشان دهنده فشار شدید فروش بین قیمت مطبوعات 642 تا 657 دلار است. گاوها در مورد شکستن 700 دلار خوشبین هستند اگر بتوانند مقاومت بین این منطقه را شکست دهند.

حرکت قیمت بیت کوین نقدی در 24 ساعت گذشته: گاوها بین 642 تا 657 دلار مقاومت پیدا کردند

شمعدان های تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین 24 ساعته در تلاش برای شکستن واگرایی نزولی هستند. شاخص متوالی TD همچنین سیگنال فروش را در نمودار 9 ساعته نشان می دهد که نشان دهنده یک روند نزولی قریب الوقوع است. صعود احتمالی 5 روز پیش در حاشیه منطقه قیمت 690 دلار نشان داده شد. با این حال ، خرس ها سریع خنثی شدند و این اثر می تواند تا منطقه 619 دلار گسترش یابد ، همانطور که در نمودار 5 روزه BCH/USD زیر نشان داده شده است:

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین
نمودار 5 روزه BCH/USD: منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته BCH/USD: خرید و فروش گاو نرها برای کنترل مجدد بازار

بازار بیت کوین نقدی در یک هفته گذشته به طور فزاینده ای از صعودی به عدم شفافیت تبدیل شده است و معامله گران برای شناسایی سیگنال های خرید تلاش می کنند. میانگین متحرک Band Bollinger در حال کاهش و فشار بر روند قیمت BCH است. از طرف دیگر ، MACD ساعتی همچنان نوار نوارهای قرمز و سبز را ترسیم می کند. بنابراین ، نقاشی سیگنال های فروش و خرید همزمان را گیج می کند. اگرچه این می تواند به عنوان معکوس روند قریب الوقوع ترجمه شود ، اما مقاومت 642 تا 657 دلار هنوز برای معامله گران نوسان کوتاه مدت یک منطقه خطرناک است.

در همین حال ، ما باید خط روند صعودی رو به رشد را در نمودار 4 ساعته مشاهده کنیم ، که می تواند سکه را برای شکست صعودی آماده کند. این می تواند شانس یک رالی را افزایش دهد با توجه به اینکه 11 درصد از همه الگوهای مثلث صعودی به پایین ترین سطح می رسند.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین
نمودار 4 ساعته BCH/USD: منبع: TradingView

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: آیا یک شکست رخ می دهد؟

Bitcoin Cash (BCH) قصد دارد از یک الگوی پیچیده خارج شود که گاوها را برای دومین روز متوالی گروگان گرفته است. خریداران باید به فشار خود ادامه دهند و از پشتیبانی اصلی 650 دلاری استفاده کنند. حداقل آنها می توانند قدرت کافی را برای حرکت در خط مقاومت باقی مانده تقویت کنند. عدم تحقق چنین اقدام قیمتی ، روند نزولی زیر 640 دلار ایجاد می کند و احتمالاً به حمایت جزئی 619 دلار کاهش می یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.