منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بیت کوین: موج نزولی دیگر حمایت 20 هزار دلاری را تهدید می کند

تحلیل قیمت بیت کوین: موج نزولی دیگر حمایت 20 هزار دلاری را تهدید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین با ادامه روند نزولی الگوی قیمت، احساسات نزولی قوی را نشان می دهد. پایین ترین قیمت 20769 دلار نشان می دهد که نمودارهای ساعتی بیش از حد فروش هستند و برای متعادل کردن شاخص های فنی نیاز به بازگشت دارند. فروشندگان باید مهمات خود را دوباره بارگیری کنند و بنابراین نیاز به افزایش جزئی قیمت دارند که می تواند قیمت را نزدیک به 21500 دلار برساند.

سکه 3
منبع: Coin360

با این حال، خریداران نباید خیلی هیجان زده شوند زیرا قیمت نمی تواند به بالای منطقه مقاومت 23000 دلار برسد. خطرات منفی بسیار زیاد است. قیمت فعلی BTC/USD 21290 دلار با یک سوگیری نزولی قوی است. تثبیت نزدیک به 21000 دلار نسبتاً کوچک است زیرا این جفت ارز برای حفظ سطوح حمایتی کلیدی تلاش می کند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: 21000 دلار به عنوان بالشتک برای این جفت ارز عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز بین 20200 تا 20800 دلار با جرقه های کمی در نوسان است. حرکت خاموش نشانه تثبیت موقعیت های طولانی در محدوده تعریف شده است. اقدام جانبی قیمت فقط به خرس‌ها کمک می‌کند تا موقعیت‌های کوتاه بیشتری در نزدیکی خط روند بالایی باندهای بولینگر ایجاد کنند.

btc usd 1d 2
منبع: TradingView

الگوی نزولی «پرچم و قطب» به خرس‌ها کمک می‌کند تا سطوح حمایت بیشتری را با عمیق‌تر شدن قیمت پایین بیاورند. سطح حمایت 21000 دلار حداقل در حال حاضر به نظر می رسد اما فشار فروشندگان با پیشرفت هفته افزایش می یابد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که الگوی پرچم و قطب نزولی در حال افزایش است و قیمت به زودی منطقه حمایت 20 هزار دلاری را به چالش خواهد کشید.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: حجم های بالاتر از حد متوسط ​​برای تعیین جهت

حجم در بازه زمانی BTC/USD ساعتی در حال کاهش است اما همچنان بالاتر از حد متوسط ​​باقی می ماند. کانال رو به کاهش نیز همراه با آن حجم و شتاب می گیرد. پول کلان موقعیت های بزرگی را در هر دو طرف معامله نمی گیرد. همچنین، طبق تحلیل قیمت بیت کوین، سرمایه گذاران نهادی نیز در چند هفته گذشته دیده نمی شوند.

btc usd 4h 1
منبع: TradingView

انتظار می‌رود روند نزولی بسیار کمتر از سطح قیمت 19800 دلار باقی بماند. الگوی پایین‌ترین قیمت، ضعف ذاتی قیمت را نشان می‌دهد. Fibonacci Retracement از 32000 دلار سطح قیمت 18000 دلار را به عنوان نوسان پایین نشان می دهد. از آنجایی که سطح روانی 25000 دلار در حال حاضر شکسته شده است، مطمئناً قیمت می تواند در دراز مدت به سمت سطح 18 هزار دلار حرکت کند. RSI در نمودارهای ساعتی به سختی بالای سطح 30 قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: تنها یک راه وجود دارد – کاهش

جفت بیت کوین/دلار آمریکا به زیر 20790 دلار رسیده است که اتفاقاً متحرک نمایی 50 روزه نیز هست. قیمت نمی‌تواند با اطمینان بالای سطح 22000 دلار حفظ شود و خرس‌ها از آن برای ایجاد موقعیت‌های فروش بیشتر استفاده می‌کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که روندهای ساعتی ممکن است مقداری بازگشت را نشان دهند، اما روند بلندمدت قطعا نزولی است. احتمال سقوط زیاد است و نزولی می تواند قیمت را به زیر 21000 دلار برساند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.