منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD وارد حرکت نزولی در 22.63 دلار شد

تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD وارد حرکت نزولی در 22.63 دلار شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت در روزهای اخیر روندی نزولی داشته است. بازار یک پرچم نزولی تشکیل داده است که یک الگوی تداومی است که نشان دهنده ادامه روند نزولی است. بازار در حال حاضر با رد شدن شدید در سطح مقاومت 23.89 دلاری روبرو است زیرا تلاش می کند به سمت بالاتر حرکت کند.

سطح پشتیبانی بعدی برای قیمت های AVAX 22.33 دلار تعیین شده است و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت به سطح 20 دلار شود. این دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 22.63 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 3.56 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار در حال کاهش است و در حال حاضر در 6,422,950,628 دلار است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر 462,345,709 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا پایین ترین و اوج های پایین تر را تشکیل داده است. جفت AVAX/USD با قیمت 22.63 دلار معامله می شود و با مقاومت در حدود 23.89 دلار مواجه است که احتمالاً مانعی برای صعود بیشتر در بازار خواهد بود. بازار با قیمت 24.45 دلار باز شد و در چند ساعت گذشته شاهد فروش مداومی بود زیرا خرس ها توانستند قیمت ها را به زیر سطح 23 دلار برسانند.

تصویر 16
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

حد بالایی باندهای بولینگر در 23.89 دلار است که بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد قیمت ها می تواند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 36 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد، که نشان می دهد بازار ممکن است تا چند ساعت آینده نزولی باقی بماند. اندیکاتور MACD (خط آبی) در حال حاضر بسیار پایین تر از خط سیگنال (خط قرمز) است که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که حمایت پس از یک اصلاح نزولی کوچک در 22.63 دلار ظاهر شده است. بازار در چند روز گذشته یک خط روند صعودی را دنبال می کرد، اما اصلاح نزولی اخیر این خط روند صعودی را شکسته است. قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا خرس ها کنترل بازار را به دست می آورند.

تصویر 15
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

اندیکاتورهای فنی چهار ساعته در حال حاضر به یک بازار نزولی اشاره می کنند زیرا اندیکاتور MACD نشان دهنده حرکت نزولی قوی است و اندیکاتور RSI در حال حاضر بسیار پایین تر از سطح 50 است. باندهای بولینگر در حال حاضر به یکدیگر نزدیک هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که بازار طی چند ساعت آینده نزولی باقی بماند زیرا می‌تواند سطح حمایت 15 دلاری را هدف قرار دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن در کوتاه مدت نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 23 دلار سقوط کرده است. اگر خرس‌ها فشار بیشتری را افزایش دهند، ممکن است بازار در کوتاه‌مدت سطح 20 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا تا 22.63 دلار کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل شاخص فنی نیز در کوتاه مدت نزولی است زیرا همه شاخص ها به سمت نزولی بیشتر هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.