منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در 24 ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است

تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در 24 ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 351
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جو بازار در حال حاضر صعودی است و انتظار می رود قیمت ها در آینده نزدیک افزایش یابد. حمایت کلیدی برای قیمت های AVAX در 17.14 دلار دیده می شود، در حالی که مقاومت در 19.82 دلار مشاهده می شود، با این حال، انتظار می رود قیمت ها به زودی از این سطح مقاومت خارج شوند. به طور کلی، جو بازار مثبت است و به سرمایه گذاران توصیه می شود AVAX را در سطوح فعلی خریداری کنند.

دارایی دیجیتال AVAX اخیراً در حال رشد بوده و در 24 ساعت گذشته دستاوردهای چشمگیری داشته است. در زمان نگارش این مقاله، AVAX با 20.85 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 19.24 دلار معامله می شود. ارزش بازار دارایی دیجیتال نیز به 2.73 میلیارد دلار افزایش یافته است و حجم معاملات 24 ساعته در 1.37 میلیارد دلار ثبت شده است. این دارایی دیجیتال در چند روز اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته و به عنوان یکی از بهترین عملکردها در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شده است.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: حرکت صعودی افزایش می یابد

نمودار روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که قیمت‌ها در چند روز اخیر روند صعودی ثابتی داشته‌اند و در 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته‌اند. قیمت ها از سطح حمایت 17.14 دلار خارج شده اند و در حال حاضر با مقاومت 19.82 دلار روبرو هستند. نمودار 24 ساعته AVAX نشان می دهد که قیمت ها الگوی صعودی را تشکیل داده اند و در حال حاضر بالاتر از سطح 19.00 دلار معامله می شوند.

تصویر 349
نقشه حرارتی قیمت 1 روزه AVAX/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور MACD وارد منطقه صعودی شده است و در حال حاضر بالای خط صفر است که نشان دهنده تمایل بازار صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 73.48 قرار دارد و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد هستند. MA 50 و MA 200 هر دو به سمت بالا شیب دارند که نشان می دهد قیمت ها در یک روند صعودی قوی قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: گاوها در کنترل هستند زیرا به نظر می رسد بازار در یک روند صعودی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار ساعتی بهمن نشان می دهد که قیمت ها الگوی مثلث صعودی تشکیل داده اند و بالاتر از سطح 19 دلار معامله می شوند. قیمت ها نیز از سطح مقاومت 19.00 دلار خارج شده اند و در حال حاضر با مقاومت 19.82 دلار روبرو هستند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و بالای خط صفر قرار دارد که نشان دهنده تمایل بازار صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 70.58 قرار دارد و بسیار بالاتر از سطح 50 است که نشان می دهد قیمت ها در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد هستند. MA 50 و MA 200 هر دو به سمت بالا حرکت می کنند که نشان می دهد قیمت ها در یک روند صعودی قوی قرار دارند.

تصویر 350
نقشه حرارتی قیمت 4 ساعته AVAX/USD، منبع: TradingView

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که احساسات بازار صعودی است و به سرمایه گذاران توصیه می شود AVAX را در سطوح فعلی برای بلند مدت خریداری کنند. انتظار می رود که دارایی دیجیتال به زودی از سطح مقاومت 19.82 دلار خارج شود و به سمت سطح 20.00 دلار حرکت کند. با این حال، جو کلی بازار صعودی است که نشان می دهد بازار احتمالاً به روند صعودی خود ادامه می دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.