منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: AVAX قادر به شکستن مقاومت 124 دلاری نیست

تحلیل قیمت بهمن: AVAX قادر به شکستن مقاومت 124 دلاری نیست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است.
  • AVAX/USD در سطح مقاومت 124 دلاری گیر کرده است.
  • پشتیبانی با قیمت 119.5 دلار موجود است.

تحلیل قیمت AVAX برای امروز صعودی است، اما با وجود حرکت صعودی، سکه به سختی از مقاومت 124 دلار عبور می کند. حرکت صعودی کنونی از 29 نوامبر آغاز شد اما در 30 نوامبر انرژی خود را از دست داد زیرا خرید کاهش یافت که نیروی محرکه آن است. با این حال، امروز گاوها دوباره قدرت جمع آوری کردند و قیمت AVAX را به طور قابل توجهی به سمت بالا بردند و اکنون در سطح مقاومت بسیار مهم 124 دلار با مشکل مواجه هستند.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: گاوها به قدرت بیشتری نیاز دارند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که گاوهای نر دامنه صعودی از 121 تا 124 دلار را پوشش داده اند و امروز تا 127 دلار در نوسان هستند. جفت AVAX/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 124 دلار معامله می شود که افزایش 3.94 درصدی ارزش قیمت را گزارش می دهد. از سوی دیگر، سود هفتگی بسیار پایین است و تنها به 0.68 درصد انباشته شده است، دلیل آن روند نزولی در ابتدای هفته است که AVAX در حال بازگشت از ATH خود در 135 دلار بود. حجم معاملات آواکس در 24 ساعت گذشته تقریباً 52 درصد و ارزش بازار 5.93 درصد افزایش یافته است.

تحلیل قیمت بهمن: AVAX قادر به شکستن مقاومت 124 دلاری نیست
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای جفت AVAX/USD زیاد است زیرا باندهای بولینگر با باند بالایی در 138 دلار گسترش می‌یابند که نشان‌دهنده سطح مقاومت است زیرا قیمت زیر این سطح است و باند پایین در علامت 85 دلار است. میانگین میانگین این اندیکاتور نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارزهای دیجیتال در علامت 111 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در شیب اندکی به سمت بالا معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید کمی بیشتر است که از 29 نوامبر در بازار آغاز شده است. RSI هنوز در نیمه بالایی منطقه خنثی قرار دارد و برای اینکه سکه به بالای 124 دلار حرکت کند، RSI باید نزدیک مرز منطقه بیش از حد خرید باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که سکه پس از شکست قیمت به سمت بالا افزایش یافت، اما پس از 4 ساعت، فشار فروش نیز وارد شد زیرا مقاومت در 124 دلار قوی است و AVAX برای پیشرفت به حمایت بیشتری نیاز دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX قادر به شکستن مقاومت 124 دلاری 2 نیست
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای AVAX/USD در حال افزایش است، باند بولینگر بالایی اکنون در 217 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای AVAX است زیرا قیمت در زیر باند بالایی معامله می شود، و باند بولینگر پایین در مارک 102 دلار وجود دارد. منحنی RSI نیز رو به پایین است که نشان دهنده فشار فروش در لحظه است، زیرا در شاخص 60 حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که سکه در حرکت صعودی است، اما گاوها برای عبور از مقاومت بالای 124 دلار به حمایت بیشتری نیاز دارند. نمودار 4 ساعته نیز فشار بالایی را در این زمان نشان می دهد، اما شانس زیادی برای گاوهای AVAX وجود دارد که در ساعات آینده پشتیبانی لازم را دریافت کنند و AVAX ممکن است سفر خود را بالای 124 دلار آغاز کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.