منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 17.3 دلار افزایش یافت

تحلیل قیمت بهمن: AVAX به 17.3 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز بهمن نشان می دهد که روند نزولی در حال افزایش با احتمالات صعودی است. AVAX/USD در حال حاضر با 0.88 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 0.88 درصد کاهش، با حجم معاملات 386,157,015 دلار، 17.3 دلار معامله می شود. بازار دیروز در یک شتاب سقوط به پایان رسید و امروز با نشانه های صعودی امیدوارکننده ای باز می شود که به صعود دیروز به بالای 17.5 دلار افزوده است. علاوه بر این، نوسانات کاهش می یابد و به گاوها فرصت بیشتری برای بازگشت فوق العاده می دهد. ارزش بازار شپش AVAX 4,981,055,698 دلار است و رتبه 16 را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال دارد.

تحلیل 4 ساعته AVAX/USD: آخرین تحولات

تحلیل قیمت بهمن نشان دهنده نوسانات بازار به دنبال یک روند کاهشی است، به این معنی که قیمت های AVAX/USD به طور فزاینده ای مستعد نوسانات نوسانی هستند. سقف بالای باند Bollinger 19.4 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین برای باند Bollinger با قیمت 16.5 دلار در دسترس است، که به عنوان حیاتی ترین پشتیبانی برای AVAX عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال، خرس ها در چند ساعت اخیر مراقب بازار بوده اند و شتاب خود را حفظ خواهند کرد. با این حال، به نظر می رسد که قیمت با حرکت به سمت حمایت، پویایی کاهشی را نشان می دهد، اگر گاوها رفتار خود را مستقیم نکنند، روند ممکن است به زودی شکسته شود و به جای آن به سمت یک روند نزولی تغییر کند.

تصویر 116
منبع نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 40 است که ارز دیجیتال را در وضعیت پایداری قرار می دهد. با این حال، می‌توانیم RSI را در مسیر نزولی در منطقه کم‌ارزش‌شده دنبال کنیم که نشان‌دهنده تسلط فعالیت فروش است. اگر RSI تصمیم بگیرد بیشتر به سمت یک دوره فعالیت فروش غالب حرکت کند، یک حرکت معکوس اجتناب ناپذیر خواهد شد و خرس ها شانس خود را برای شکوه دوباره خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می دهد، که نشان می دهد احتمال نوسانات AVAX/USD تا زمانی که نوسانات نوسان نداشته باشد، ثابت می ماند. حد بالایی باند بولینگر 21.3 دلار است که به عنوان مهم ترین مقاومت برای AVAX عمل می کند. در مقابل، حد پایین تر برای باند بولینگر 15.4 دلار است که قوی ترین پشتیبانی برای AVAX است.

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت نزولی است. با این حال، به نظر می رسد جهت گیری بازار در چند روز گذشته ثابت بماند. خرس ها بازار را گرفته اند که موضع گاوها را ضعیف می کند. با این حال، قیمت AVAX/USD به نظر می رسد که باند پشتیبانی را شکسته است، که نشان دهنده شکست در بازار است. این ممکن است باعث عدم تعادل در قدرت در بازار ارزهای دیجیتال شود.

تصویر 117
منبع نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 43 است که نشان دهنده ثبات ارز دیجیتال است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت در منطقه خنثی‌تر مسیر صعودی را دنبال می‌کند و نشانه‌هایی از ارزش پایدار ارزهای دیجیتال و حرکت به سمت ثبات و فعالیت خرید شدید را نشان می‌دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

نتیجه‌گیری تحلیل قیمت بهمن نشان می‌دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می‌دهد که یک روند نزولی جزئی با پتانسیل معکوس عظیم دنبال می‌کند. بازار اخیراً تحت سلطه نزولی قرار گرفته است، اما به نظر می رسد به اندازه کافی برای حفظ آن صلاحیت ندارد. با این حال، آنها در حال حاضر بازار را فراگرفته اند و گاوها در حال حاضر روی طناب هستند، اما اگر از این شکست استفاده کنند، ممکن است در روزهای آینده طوفانی را تصاحب کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.