منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: نزولی AVAX/USD برای 24 ساعت آینده

تحلیل قیمت بهمن: نزولی AVAX/USD برای 24 ساعت آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در بازه زمانی کوتاه مدت نزولی است. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 16.04 دلار معامله می شود و با مقاومت 18.21 دلار مواجه است، با این حال، شکستن بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که AVAX/USD به مرز 20 دلار برسد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از AVAX/USD در 15.87 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می‌تواند باعث شود که جفت ارز 13 دلار را هدف قرار دهد. بازار طی چند ساعت گذشته چرخشی شدیدی را تجربه کرد زیرا خرس‌ها توانستند قیمت را به زیر 17 دلار برسانند.

دارایی دیجیتال در حال حاضر بین 15 تا 18 دلار محدود است و احتمالاً تا چند ساعت آینده نیز به همین شکل باقی خواهد ماند. حجم معاملات 24 ساعته طی چند ساعت گذشته اندکی افزایش داشته و در حال حاضر 468,468,649 دلار است. ارزش کل بازار این دارایی در حال حاضر 4,632,364,276 دلار است که کمی بیشتر از بسته شدن قبلی آن است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 24 ساعته: با کاهش قیمت ها به زیر سطوح حمایتی کلیدی، کنترل را در دست خواهید داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه بهمن نزولی است زیرا قیمت ها به زیر سطح حمایت کلیدی کاهش یافته است. جفت AVAX/USD با قیمت 16.04 دلار معامله می شود و با مقاومت در حدود 18.21 دلار مواجه است که احتمالاً مانعی برای صعود بیشتر در بازار خواهد بود. بازار با قیمت 17.37 دلار باز شد و در چند ساعت گذشته شاهد فروش مداومی بود زیرا خرس‌ها توانستند قیمت‌ها را به زیر سطح 17 دلار برسانند.

تصویر 409
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

حد بالای باندهای بولینگر 17.87 دلار است که بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 36 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد، که نشان می دهد بازار ممکن است تا چند ساعت آینده نزولی باقی بماند. اندیکاتور MACD (خط آبی) در حال حاضر بسیار پایین تر از خط سیگنال (خط قرمز) است که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که حمایت پس از یک اصلاح نزولی کوچک در 15.87 دلار ظاهر شده است. بازار در 4 ساعت گذشته یک خط روند صعودی را دنبال می کرد، اما اصلاح نزولی اخیر این خط روند صعودی را شکسته است. قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا خرس ها کنترل بازار را به دست می آورند.

تصویر 408
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی چهار ساعته در حال حاضر به یک بازار نزولی اشاره می کنند زیرا اندیکاتور MACD نشان دهنده حرکت نزولی قوی است و اندیکاتور RSI در حال حاضر بسیار پایین تر از سطح 50 است. باندهای بولینگر در حال حاضر به یکدیگر نزدیک هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که بازار طی چند ساعت آینده نزولی باقی بماند زیرا می‌تواند سطح حمایت 15 دلاری را هدف قرار دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن در کوتاه مدت نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 20 دلار سقوط کرده است. اگر خرس‌ها فشار بیشتری را افزایش دهند، ممکن است بازار در کوتاه‌مدت سطح 15.87 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا به 18.21 دلار کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل شاخص فنی نیز در کوتاه مدت نزولی است زیرا همه شاخص ها به سمت نزولی بیشتر هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.