منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: نزولی AVAX/USD با کاهش قیمت به 20.66 دلار

تحلیل قیمت بهمن: نزولی AVAX/USD با کاهش قیمت به 20.66 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که جفت AVAX/USD پس از یک دوره کوتاه تثبیت بالای 21 دلار به 20.66 دلار کاهش یافته است. بازار در حال حاضر نزولی است و با مقاومت 21.62 دلار مواجه است، اما بالاتر از این سطح، 22.50 دلار ممکن است به عنوان یک مانع روانی برای گاوها عمل کند. حمایت از این جفت در 19.69 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح ممکن است قیمت را به 18.75 دلار برساند.

بازار دارایی دیجیتال در چند روز گذشته شاهد ادغام زیادی بوده است، زیرا اکثر دارایی ها یا محدود به محدوده باقی مانده اند یا شاهد یک اصلاح جزئی نزولی بوده اند. با این حال، یک استثنا در این روند در شکل بهمن یافت شد که در یک نقطه بیش از 35 درصد افزایش یافت و به بالاترین قیمت تاریخ 22.90 دلار رسید. از آن زمان، بازار برخی از این سودها را رها کرده و در حال حاضر با قیمت 21.62 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت روزانه: فشار بر قیمت های AVAX را تحمل می کند

نمودار قیمت روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در 24 ساعت گذشته در یک روند نزولی قوی بوده است زیرا قیمت بیش از 5 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 5,916,550,833 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 401,259,439 دلار است. بازار با تشکیل یک الگوی مثلث نزولی، یک مرحله تثبیت کوتاه را بالای سطح 21 دلار مشاهده کرده بود. با این حال، خرس ها اکنون فشار خود را از سر گرفته اند و قیمت به زیر مرز 21 دلار کاهش یافته است.

تصویر 373
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

قیمت همچنین در چند ساعت گذشته زیر خط واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) معامله شده است که نشان دهنده حرکت نزولی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 44.40 است و در حال حاضر هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد. شاخص میانگین متحرک در حال حاضر نزولی است زیرا میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) بسیار کمتر از SMA 200 روزه است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 4 ساعته: AVAX/USD برای آزمایش نزولی بیشتر تنظیم شده است.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که کریپتوکارنسی با مقاومت قوی در سطح 21.62 دلار مواجه است، زیرا گاوها نتوانسته اند قیمت بالاتر از این علامت را در موارد متعدد حفظ کنند. خرس ها پس از رسیدن قیمت به سطح 22.50 دلار ظاهر شدند و قیمت را به 20.66 دلار کاهش دادند. بازار در حال حاضر نزولی است و شکستن به زیر سطح 19.69 دلار ممکن است منجر به حرکت قیمت به سمت سطح 18.75 دلار در کوتاه مدت شود.

تصویر 374
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

بازار در حال حاضر زیر شاخص میانگین متحرک معامله می شود زیرا SMA 50 روزه بسیار پایین تر از SMA 200 روزه است. خط MACD نیز از زیر خط سیگنال عبور کرده است که نشان دهنده نزول بیشتر بازار است. RSI در حال حاضر در 41.71 زیر سطح 50 است که یک علامت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن در کوتاه مدت نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 21.62 دلار سقوط کرده است. اگر خرس‌ها فشار بیشتری را افزایش دهند، ممکن است بازار در کوتاه‌مدت سطح 19.69 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا تا 20.66 دلار کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل شاخص فنی نیز در کوتاه مدت نزولی است زیرا همه شاخص ها به سمت نزولی بیشتر هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.