منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: نزولی AVAX/USD با کاهش قیمت به 17.05 دلار

تحلیل قیمت بهمن: نزولی AVAX/USD با کاهش قیمت به 17.05 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که روند همچنان نزولی است زیرا قیمت تا 17.05 دلار کاهش می یابد. Avalanche قبلا در حدود 17.52 دلار معامله می شد اما اکنون به دنبال حمایت در حدود 17.01 دلار است. سطح مقاومت اصلی برای AVAX/USD همچنان در 17.52 دلار است. با این حال، یک شکست بالاتر از این سطح می‌تواند باعث شود که AVAX/USD قیمت 18 دلار را هدف قرار دهد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از AVAX/USD در 17.01 وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که جفت ارز 16:50 دلار را هدف قرار دهد.

بهمن ممکن است فشار فروش را در اطراف این سطوح تجربه کند، اما اگر بتواند بالای 17.52 دلار نگه دارد، ممکن است شاهد ورود مقداری علاقه به خرید باشد. دارایی دیجیتال دارای ارزش بازار 5.02 میلیارد دلار است و در حال حاضر شانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. . AVAX/USD در روز 3.01 درصد کاهش یافت و در زمان انتشار با قیمت 17.05 دلار معامله شد. حجم معاملات روزانه برای AVAX/USD در حدود 176 میلیون دلار نسبتا پایین بوده است.

نمودار قیمت یک روزه AVAX/USD: با افزایش سرعت فروش، فشار را تحمل می کند

نمودار قیمت روزانه برای تحلیل قیمت بهمن، روند نزولی قوی را برای بازار امروز تایید می کند، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است. به نظر می رسد شرایط فعلی بازار برای AVAX/USD در کوتاه مدت نزولی باشد، اما خروج از محدوده فعلی تثبیت می تواند به زودی منجر به حرکت بازار به سمت سطح 18.00 دلار شود.

تصویر 54
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

RSI برای جفت AVAX/USD در حال حاضر روی 41.33 است و این نشان می دهد که بازار در یک حرکت نزولی جزئی قرار دارد و شکست بالای مقاومت 17.52 دلاری می تواند منجر به افزایش قیمت ها شود. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) برای این جفت در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و نشان می دهد که بازار در روند نزولی قرار دارد. باندهای بالایی و پایینی باندهای بولینگر نیز به یکدیگر نزدیک هستند که نشان می دهد بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 17.52 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین 17.01 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: انتظار می‌رود عملکرد قیمت نزولی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. بازار تلاش کرده بود به سمت 18.00 دلار حرکت کند اما به سرعت در سطح 17.52 دلار رد شد. بازار در حال حاضر در حالت یکپارچگی قرار دارد و با خروج از محدوده فعلی می‌تواند منجر به حرکت بازار به سمت 18.00 دلار یا 18.50 دلار در آینده نزدیک شود.

تصویر 55
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتورهای باند بولینگر در نمودار 4 ساعته برای AVAX/USD در حال حاضر در حالت نزولی قرار دارند و نشان می دهند که بازار در روند نزولی قرار دارد. RSI برای این جفت در حال حاضر روی 54.04 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت نزولی است. MACD برای این جفت نیز در یک قلمرو نزولی قرار دارد زیرا در زیر خط سیگنال حرکت می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن تایید می کند که قیمت در طول روز کاهش شدیدی را تجربه کرده است. قیمت AVAX/USD اکنون به مرز 17.01 دلار رسیده است که پایین‌ترین قیمت است و می‌توان انتظار داشت که در ساعات نزدیک‌تر به پایین‌ترین سطح خود برسد. با این حال، قیمت به منطقه پشتیبانی رسیده است و اگر حمایت خریداران وارد عمل شود، این احتمال وجود دارد که قیمت از اینجا بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.