منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: موج نزولی با کاهش 0.51 درصدی AVAX تشدید می شود

تحلیل قیمت بهمن: موج نزولی با کاهش 0.51 درصدی AVAX تشدید می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت بهمن حاکی از یک روند نزولی برای امروز است و از فروشندگان حمایت می کند زیرا قیمت از صبح کاهش قابل توجهی داشته است. با وجود اینکه خرس ها دست بالا را داشتند، قیمت در 24 ساعت گذشته در رکود بوده است. AVAX/USD به دلیل فشار فروش که در مجموع منفی است، در حال حاضر در قرمز معامله می شود. قیمت AVAX/USD 0.51 درصد کاهش یافته است و با کاهش قیمت AVAX به 13.62 دلار، بازار همچنان نزولی است. حجم معاملات 24 ساعته برای AVAX/USD در حال حاضر 224,179,162 دلار و ارزش بازار آن 4,219,316,125 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: حرکت AVAX برای روند نزولی

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن روند نزولی را تأیید می کند، زیرا قیمت در چند ساعت گذشته زیر 13.62 دلار معامله شده است. مقاومت جفت AVAX/USD در حال حاضر 14.16 دلار است، در حالی که پشتیبانی در 13.52 دلار است. نوسانات بازار به دنبال یک حرکت کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که قیمت بهمن به صورت پویا به کاهش خود ادامه می‌دهد و کمتر مستعد حرکت به سمت هر یک از این دو حالت است. مقادیر باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته به شرح زیر است. باند بولینگر بالا به ترتیب 16.0936 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین به ترتیب 12.6346 دلار است.

تصویر 287
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 36.73 است و نشان می دهد که بازار در یک منطقه نزولی قرار دارد زیرا شاخص RSI زیر سطح 50 قرار دارد. به نظر می رسد قیمت AVAX/USD به زیر قیمت میانگین متحرک در حال حرکت است که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. علاوه بر این، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است.

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: خرس‌ها در روند پیشرو هستند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که خرس ها برای دومین روز متوالی در حال روند هستند و نمودار یک روزه دارای شکل گیری کندل های قرمز است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. ارزش کریپتوکارنسی بار دیگر به طور قابل توجهی از روند نزولی آسیب دیده است زیرا از بالاترین سطح روزانه 14.16 دلار کاهش یافته است.

تصویر 286
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتورهای باند بولینگر برای اطلاع از روندهای فعلی بازار اهمیت حیاتی دارند. باند بالایی آن ارزش 20.9653 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند پایین آن 13.2179 دلار را نشان می دهد که به ترتیب نشان دهنده مقاومت و حمایت است. شاخص قدرت نسبی جفت AVAX/USD 52.50 است. هیچ افراطی وجود ندارد، که نشان می دهد بازار نه بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید. مقدار میانگین متحرک در نمودار 1 روزه در حال حاضر در سطح 16.3097 دلار است، درست زیر قیمت فعلی.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که فضای قابل توجهی برای اقدامات بیشتر در مورد افراطی کاهش وجود دارد زیرا سکه در یک روند نزولی قوی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد وضعیت فعلی بازار در جهت منفی است. بنابراین می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که خرس‌ها به زودی برای حفظ بازار تحت کنترل خود عمل خواهند کرد.