منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: طلسم نزولی قیمت ها را به 21.94 دلار می کشاند

تحلیل قیمت بهمن: طلسم نزولی قیمت ها را به 21.94 دلار می کشاند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در بازه زمانی کوتاه مدت نزولی است. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 21.94 دلار معامله می شود و با مقاومت 23.43 دلار مواجه است، با این حال، شکستن بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که AVAX/USD به مرز 25 دلار برسد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از AVAX/USD در 21.69 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که جفت ارز 20 دلار را هدف قرار دهد. بازار طی چند ساعت گذشته چرخشی شدیدی را تجربه کرد زیرا خرس‌ها توانستند قیمت را به زیر 21 دلار برسانند.

تصویر 201
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

دارایی دیجیتال در حال حاضر محدوده ای بین 21 تا 23 دلار دارد و احتمالاً تا چند ساعت آینده نیز به همین شکل باقی خواهد ماند. حجم معاملات 24 ساعته طی ساعات گذشته با اندکی افزایش مواجه بوده و در حال حاضر به 416918871 دلار رسیده است. ارزش کل بازار این دارایی در حال حاضر 6,268,844,493 دلار است که کمی بیشتر از بسته شدن قبلی آن است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 24 ساعته: با کاهش قیمت ها به زیر 21.94 کنترل می شود

تحلیل روزانه قیمت بهمن نزولی است زیرا قیمت ها به زیر سطح حمایت کلیدی کاهش یافته است. جفت AVAX/USD با قیمت 21.94 دلار معامله می شود و با مقاومت در حدود 23.43 دلار مواجه است که احتمالاً مانعی برای صعود بیشتر در بازار خواهد بود. بازار با قیمت 23.43 دلار باز شد و در چند ساعت گذشته شاهد فروش مداومی بود زیرا خرس‌ها توانستند قیمت‌ها را به زیر سطح 21 دلار برسانند.

تصویر 199
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

حد بالایی باندهای بولینگر در 23.87 دلار است که بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 46 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد، که نشان می دهد بازار ممکن است تا چند ساعت آینده نزولی باقی بماند. اندیکاتور MACD (خط آبی) در حال حاضر بسیار پایین تر از خط سیگنال (خط قرمز) است که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که حمایت پس از یک اصلاح نزولی کوچک در 21.69 دلار ظاهر شده است. همانطور که از نمودار مشخص است، بازار در 4 ساعت گذشته یک خط روند نزولی را دنبال کرده است. گاوها باید قیمت ها را به بالای 23.43 دلار برسانند تا یک حرکت صعودی داشته باشند.

تصویر 200
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

علاوه بر این، اندیکاتورهای فنی چهار ساعته در حال حاضر به یک بازار نزولی اشاره می‌کنند، زیرا اندیکاتور MACD حرکت نزولی قوی را نشان می‌دهد و اندیکاتور RSI در حال حاضر بسیار پایین‌تر از سطح 50 است. باندهای بولینگر در حال حاضر به یکدیگر نزدیک هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که بازار طی چند ساعت آینده نزولی باقی بماند زیرا می‌تواند مرز 20 دلار را هدف قرار دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن در کوتاه مدت نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 21 دلار سقوط کرده است. اگر خرس‌ها فشار بیشتری را افزایش دهند، ممکن است بازار در کوتاه‌مدت سطح 20 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که AVAX/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا تا 21.94 دلار کاهش یافته است. تجزیه و تحلیل شاخص فنی نیز در کوتاه مدت نزولی است زیرا همه شاخص ها به سمت نزولی بیشتر هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.