منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: روند نزولی پس از رد شدن در 24.0 دلار ادامه خواهد داشت

تحلیل قیمت بهمن: روند نزولی پس از رد شدن در 24.0 دلار ادامه خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که پس از تلاش بازار برای عبور از سطح 24.0 دلار، قیمت ها همچنان نزولی هستند. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت بهمن در حال حاضر با 22.75 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار این پروژه در حال حاضر 1.6 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته به صورت دیجیتالی 252 میلیون دلار است. دارایی ها در جایگاه 15 قرار دارند. قیمت ها در 24 سال گذشته در حدود 22.63 تا 24.63 دلار معامله شده اند و به نظر می رسد که بازار در سطح 24.0 دلار با رد شدن مواجه است زیرا بازار با فشار فروش بیشتری مواجه است.

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: رد در 24.0 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار پس از یک دوره کوتاه تثبیت با رد شدن در سطح 24.0 دلار مواجه شده است. قیمت ها بین 22.63 تا 24.63 دلار گیر کرده اند و به نظر می رسد که بازار در حال کاهش است زیرا قیمت ها در سطح 24.0 دلار رد شده اند. بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها در تلاش برای عبور از سطح 24.0 دلار هستند. به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا قیمت ها به دنبال حمایت در سطح 20.0 دلار هستند.

تصویر 72
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد که بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا نشانه های فنی حاکی از نزولی است. شاخص RSI در حال حاضر در سطح 40 قرار دارد که نشان دهنده این است که بازار در منطقه نزولی قرار دارد. نشانگر MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. اندیکاتور ADX در حال حاضر در سطح 25 قرار دارد که نشان دهنده این است که بازار فضایی برای حرکت به سمت نزول دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت ها زیر میانگین متحرک معامله شده اند که نشان دهنده این است که بازار در یک روند نزولی قرار دارد. قیمت ها در حال حاضر زیر میانگین متحرک 50 روزه و میانگین متحرک 200 روزه معامله می شوند که نشان دهنده این است که بازار در یک روند نزولی قرار دارد. به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا قیمت ها به دنبال حمایت در سطح 20.0 دلار هستند.

تصویر 71
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا نشانه های فنی حاکی از نزولی است. شاخص RSI در حال حاضر در سطح 40 قرار دارد که نشان دهنده این است که بازار در منطقه نزولی قرار دارد. خط MACD در حال حاضر در سمت منفی معامله می شود زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. اندیکاتور ADX در حال حاضر در سطح 25 قرار دارد که نشان دهنده این است که فضایی برای حرکت به سمت نزول بازار وجود دارد. باندهای بولینگر در حال انقباض هستند که نشان دهنده این است که بازار در مرحله یکپارچگی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا قیمت ها به دنبال حمایت در سطح 20.0 دلار هستند. به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا نشانه های فنی حاکی از نزولی است. به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا قیمت ها در تلاش برای عبور از سطح 24.0 دلار هستند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.