منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 24.26 دلار می شود

تحلیل قیمت بهمن: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا 24.26 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 46
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت در روزهای اخیر روند نزولی ثابتی داشته است. بازار یک پرچم نزولی تشکیل داده است که یک الگوی تداومی است که نشان دهنده ادامه روند نزولی است. بازار در حال حاضر با رد شدن شدید در سطح مقاومت 24.62 دلاری مواجه است، زیرا تلاش می کند به سمت بالاتر حرکت کند. امروز نیز روند نزولی مشاهده شده است، زیرا قیمت به 22.77 دلار کاهش یافته است که سطح حمایت از قیمت های AVAX است.

انتظار می رود که بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا الگوی نزولی ثابت باقی می ماند. سطح پشتیبانی بعدی برای قیمت‌های AVAX 21.61 دلار تعیین شده است و شکستن زیر این سطح می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت به 20.50 دلار شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 24.26 دلار معامله می‌شود و در 24 ساعت گذشته 1.50 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار در حال افزایش است و در حال حاضر 6,842,144,545 دلار است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته در حال کاهش است و در حال حاضر روی 673,856,288 دلار است.

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: خرس‌ها گام‌های خود را افزایش می‌دهند زیرا حرکت بازار به نفع آنهاست

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا پایین ترین و اوج های پایین تر را تشکیل داده است. قیمت در حال حاضر با رد شدن در سطح مقاومت 24.62 دلاری روبرو است زیرا تلاش می کند به سمت بالاتر حرکت کند. الگوی نزولی نیز شکل گرفته است که یک الگوی تداومی است و نشان دهنده ادامه روند نزولی بازار است. سطح حمایت بعدی برای بازار 22.77 دلار تعیین شده است و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش بیشتر به سمت 21.61 دلار شود.

تصویر 47
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

حرکت بازار به نفع خرس‌ها است زیرا خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد و این نشان می‌دهد که قیمت احتمالاً به روند نزولی خود ادامه می‌دهد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 38.46 قرار دارد که نشان می دهد بازار در منطقه فروش بیش از حد است و احتمالاً در آینده نزدیک شاهد اصلاح صعودی خواهد بود. اندیکاتور باند بولینگر نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت زیر میانگین متحرک معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 4 ساعته: گاوها با اصلاح بازار ظاهر می شوند

نمودار قیمت 4 ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی قرار دارد زیرا پایین ترین و اوج های بالاتر را تشکیل داده است. بازار در حال حاضر با رد شدن در سطح مقاومت 24.62 دلاری مواجه است زیرا تلاش می کند به سمت بالاتر حرکت کند. گاوها در بازار ظاهر شده اند، زیرا از پایین ترین سطح اخیر خود تصحیح شده اند.

تصویر 48
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

حرکت بازار به نفع گاوها است زیرا خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد و این نشان می دهد که قیمت احتمالاً به روند صعودی خود ادامه می دهد. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 46.78 قرار دارد که نشان می دهد بازار در منطقه اشباع خرید قرار دارد و احتمالاً در آینده نزدیک شاهد اصلاح صعودی خواهد بود.

اندیکاتور باند بولینگر نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی است زیرا قیمت خط سیگنال است و نشان می دهد که قیمت احتمالاً به روند صعودی خود ادامه می دهد. انتظار می رود که بازار به روند صعودی خود ادامه دهد، زیرا گاوها در کنترل خود باقی می مانند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن روند نزولی را در نمودار قیمت یک روزه نشان می دهد و گاوها شاهد کنترل در نمودار قیمت 4 ساعته هستند. انتظار می‌رود که بازار در آینده نزدیک شاهد برخی اصلاحات صعودی باشد زیرا گاوها در کنترل باقی می‌مانند. حرکت بازار به نفع گاوها است و سطح مقاومت بعدی برای بازار 25 دلار تعیین شده است. به معامله گران توصیه می شود قبل از اتخاذ هر موضعی منتظر اصلاح بازار باشند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.