منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: روند صعودی قیمت AVAX را بالای 13.44 دلار نشان می دهد

تحلیل قیمت بهمن: روند صعودی قیمت AVAX را بالای 13.44 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که گاوها روند صعودی ثابتی را ایجاد کرده اند زیرا قیمت ها در دوره 24 ساعته گذشته 0.30 درصد افزایش یافت و به سطح 13.44 دلار رسید. این نشان دهنده قدرت صعودی در بازار است و نشان می دهد که در آینده نزدیک شاهد افزایش بیشتر خواهیم بود. مقاومت جفت AVAX/USD در حال حاضر در سطح 13.60 دلار است، بنابراین در صورت ادامه افزایش قیمت ها، برای معامله گران ضروری است که این سطح حیاتی را زیر نظر داشته باشند. در جهت نزولی، حمایت 13.37 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند راه را برای نزول هموار کند. ارزش بازار برای AVAX/USD 0.20% افزایش یافته و در حال حاضر 4,175,575,482 دلار و حجم معاملات روزانه 114,957,141 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نمودار قیمت 1 روزه

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که ارز دیجیتال یک کانال موازی رو به بالا ایجاد کرده است. گاوها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند، زیرا قیمت ها در 13.44 دلار تثبیت شده اند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 20.963 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای AVAX عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر در 13.2179 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت AVAX است.

تصویر 182
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای AVAX/USD در حال حاضر روی 52.50 معامله می شود که نشان می دهد دارایی دیجیتال نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروخته شده است. میانگین متحرک ساده 50 روزه برای بازار در سطح 16.3095 دلار پشتیبانی می کند در حالی که میانگین متحرک ساده 200 روزه مقاومت بازار را در سطح 13.45 دلار ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت AVAX/USD در نمودار قیمت 4 ساعته: آخرین توسعه

به نظر می رسد تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. قیمت به سمت پویایی منفی حرکت می کند. به نظر می رسد که خرس ها مالکیت بازار را در دست گرفته اند و به سمت حفظ سلطه خود حرکت می کنند. قیمت از باند MA عبور کرده و باعث برگشت شده است و به نظر می رسد نوارهای نوسان تهدیدی برای گاوها باشد.

تصویر 181
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

نوسانات در قیمت ارزهای دیجیتال منعکس خواهد شد و آنها را کمتر مستعد تغییرات ناگهانی می کند. حد بالای باند Bollinger 16.0936 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای AVAX عمل می کند. حد پایین باند بولینگر 12.6346 دلار است که نشان دهنده قوی ترین نقطه پشتیبانی AVAX است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 36.42 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است. بهمن در منطقه خنثی پایین سقوط می کند. با این حال، موقعیت آن تغییر می کند زیرا امتیاز RSI به دنبال یک حرکت نزولی است که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن به این نتیجه می‌رسد که ارز دیجیتال پتانسیل بسیار زیادی برای رشد بیشتر دارد، اما در حال حاضر، به نظر می‌رسد بازار طرفدار یک شکست احتمالی است که ممکن است برای گاوها مفید باشد. آنها ممکن است مسیر وقایع را تغییر دهند و بازار را در دست بگیرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.