منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند از سطح مقاومت 17.50 دلاری عبور کنند؟

تحلیل قیمت بهمن: آیا گاوها می توانند از سطح مقاومت 17.50 دلاری عبور کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن حاکی از حرکت جانبی قبل از شکست 18.00 دلاری است.
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 17.00 دلار است
  • AVAX با مقاومت در سطح 17.50 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که عمل قیمت AVAX به حمایت 290.00 دلار کاهش یافته است، جایی که گاوها در تلاش برای حفظ فشار نزولی هستند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل SOL و BTC هستند که به ترتیب شیب 9.15 و 15.76 درصدی را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX تلاش می کند تا از 17.50 دلار عبور کند

تصویر 445
نشانگرهای فنی برای AVAX/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی ثابتی را که در رنگ سبز اندیکاتور بیان می‌شود، نشان می‌دهد. با این حال، سایه روشن تر هیستوگرام نشان دهنده یک حرکت نزولی فزاینده است زیرا قیمت در تلاش برای عبور از مرز 17.50 دلار است.

EMAها در حال حاضر نزدیک به موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته همچنان پایین است. با این حال، EMA ها به هم نزدیک می شوند که نشان دهنده شتاب کم در طول بازه زمانی است. علاوه بر این، EMAهای متفاوت نشان دهنده افزایش فشار نزولی برای دارایی است.

RSI برای مدت کوتاهی به منطقه بیش از حد خرید صعود کرد، اما از آن زمان به سمت خط متوسط ​​کاهش یافت زیرا قیمت نتوانست به مرز 18.00 دلار برسد. در حال حاضر، این شاخص در سطح 63.32 معامله می شود که حرکت نزولی ثابت در هر دو طرف را نشان می دهد و شیب افقی حاکی از فعالیت خالص کم در بازارها است.

باندهای بولینگر در زمان انتشار در حال گسترش هستند زیرا عمل قیمت فعالیت صعودی را نزدیک به سقف بالای دارایی مشاهده می کند. خط پایین این اندیکاتور پشتیبانی را در علامت 15.28 دلار فراهم می کند در حالی که حد بالایی سطح مقاومت را در علامت 17.67 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای AVAX/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بهمن سیگنال خرید را صادر می کند و 15 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بهمن نیز این احساس را به اشتراک می‌گذارد و همچنین سیگنال خرید با 13 شاخص نشان می‌دهد که حرکت صعودی را در مقابل پنج نشانگر حرکت نزولی را نشان می‌دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط نزولی قوی در نمودارهای میان مدت با تداوم مقاومت صعودی قابل توجهی وجود دارد. در همین حال، هشت نشانگر باقیمانده خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بهمن چه انتظاری داریم؟

تصویر 444
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار بهمن از یک رالی صعودی قوی برخوردار است زیرا قیمت از 10.00 دلار به 17.00 دلار فعلی در 20 روز گذشته افزایش یافته است. در حال حاضر، قیمت با فشار نزولی قوی در سطح مواجه است، اما گاوها در سطح حمایت 17.00 دلار قوی هستند و باعث بن بست کوتاه مدت در سطح می شود.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که AVAX به سمت قیمت 18.00 دلار حرکت کند، زیرا گاوها در برابر فشار نزولی مقاومت می کنند. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی کوتاه‌مدت صعودی و تحلیل‌های میان‌مدت تقویت می‌شود. با این حال، قیمت ممکن است قبل از آن شاهد یک حرکت جانبی باشد زیرا گاوها حرکت حرکتی ایجاد می کنند. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که قیمت های کوتاه مدت بین قیمت 17.00 دلار و سطح قیمت 17.40 دلار در نمودارهای کوتاه مدت معامله شوند.