منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB/USD بالاترین قیمت هفتگی 1439 دلار را تعیین می کند

تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB/USD بالاترین قیمت هفتگی 1439 دلار را تعیین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بایننس کوین امروز کاملاً صعودی بوده است، زیرا قیمت تا 1439 دلار پیش رفت و دوباره به سرعت کاهش یافت. با این حال، علیرغم ترکیدن حباب، بایننس کوین همچنان در حوالی مرز 828 دلار قرار دارد، به این معنی که اکثر افرادی که در یک یا دو روز پیش خرید کرده‌اند، همچنان سود بالایی دارند. اما آیا گاوهای نر در حال حاضر خسته شده اند؟

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

بازار کلی ارزهای دیجیتال در حال حاضر روندی نسبتاً نزولی داشته است. قیمت اتریوم 2.54 درصد کاهش یافت. در عین حال، بیت کوین 0.93 درصد کاهش یافته است. سایر آلتکوین‌ها مانند ریپل و کاردانو نیز کاهش می‌یابند، زیرا آنها نیز در قرمز معامله می‌شوند.

تحلیل قیمت 1 روزه بایننس کوین
نمودار قیمت سکه بایننس توسط TradingView

با این وجود، بایننس کوین مطمئناً امروز روز بسیار جالبی را پشت سر گذاشته است. قیمت به طور ناگهانی افزایش یافت و افزایش یافت. با این حال، اوج اخیر آن نسبتا کوتاه مدت بود. در حال حاضر، ثباتی در حدود 828 دلار پیدا کرده است، اما انتظار نمی رود که بیشتر دوام بیاورد.

با نگاهی به RSI، واضح است که در حال حاضر بازار به شدت بیش از حد خرید است. RSI تقریباً 84 است، با منحنی بسیار تند. MACD نیز الگوی مشابهی را نشان می دهد. بنابراین، این حباب قطعا می تواند هر لحظه بتركد. اگر این اتفاق بیفتد، بایننس کوین ممکن است ثباتی در حدود 600 دلار پیدا کند.

حرکت قیمت 24 ساعته بایننس کوین

تحلیل قیمت 1 ساعته بایننس کوین
نمودار قیمت سکه بایننس توسط TradingView

حرکت 24 ساعته قیمت سکه بایننس بسیار جالب بوده است. برای بخش خوبی از روز در محدوده ای معامله می شد و پمپ فقط خیلی دیرتر در روز رخ می داد. پس از رسیدن به 1439 دلار، بایننس کوین در نهایت با مقاومت قابل توجهی از سوی خرس ها مواجه شد و سقوط کرد و یک فتیله شمعی معکوس ایجاد کرد.

این می تواند به عنوان نشانه ای از یک روند نزولی قریب الوقوع تلقی شود که باعث فروش شد. با این حال، قبل از تعیین مقاومت جدید در حدود 1109 دلار، مجدداً اندکی به سمت بالا برگشت، اما دوباره کاهش یافت و در حدود 828 دلار تثبیت شد.

با این حال، لحظه کوچکی که تحلیل قیمت بایننس کوین داشت، به پایان رسیده است. کسانی که هنوز به سرمایه گذاری برای سود کوتاه مدت فکر می کنند، باید محتاط باشند، همانطور که RSI و MACD مخالف آن هستند. بنابراین، ممکن است در این مرحله سرمایه گذاری برای کوتاه مدت به اندازه کافی عاقلانه نباشد.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین: آیا بایننس کوین می تواند مجددا ردیابی شود؟

تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین
نمودار قیمت سکه بایننس توسط TradingView

بزرگ‌ترین سوالی که در حال حاضر سرمایه‌گذاران در ذهن دارند این است که آیا تحلیل قیمت بایننس کوین می‌تواند در کوتاه‌مدت دوباره به ۱۴۳۹ دلار برسد یا خیر. خوب، با توجه به این واقعیت که گاوها در حال حاضر خسته شده اند، بعید است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که خرس ها مسئولیت را در دست بگیرند و دوباره قیمت را برای اصلاح کاهش دهند.

RSI در نمودار 4 ساعته نیز روی 73 است که نشان می دهد بازار هنوز کاملاً بیش از حد خرید است. بنابراین هنوز تثبیت نشده است. در عین حال، MACD در نمودار 4 ساعته هنوز نرسیده است. با این وجود، ما قبلاً یک الگوی فتیله شمع معکوس داریم که در قرمزها ایجاد شده است. این نشانه ای است مبنی بر اینکه تحلیل قیمت بایننس کوین طی چند ساعت آینده کاهش خواهد یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: نتیجه گیری

به طور کلی، بایننس کوین قبلاً دوره خود را پشت سر گذاشته است و اکنون قرار است برای اصلاح دوباره پایین بیاید. رشد آن کوتاه مدت بود و پس از ترکیدن حباب، مقاومت 1439 دلار تعیین شد. در این مرحله، سرمایه گذاران نباید برای بازده کوتاه مدت موضع جدیدی اتخاذ کنند. در همین زمان، ممکن است بخواهید درباره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بیشتر بدانید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.