منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از سطح حمایت 240 دلاری دفاع کنند؟

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از سطح حمایت 240 دلاری دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت جانبی در حدود 240 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 240 دلار است
  • BNB با مقاومت در سطح 255 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که BNB در سطح 240.00 دلار حمایت پیدا کرده است و گاوها قیمت را در این سطح تثبیت کرده اند. با این حال، فشار نزولی قوی همچنان بر قیمت تاثیر می گذارد و در صورت ادامه فروش، سطح حمایت ممکن است شکسته شود.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ETH و BNB هستند که به ترتیب 10.00 و 5.67 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB پشتیبانی را در 240 دلار پیدا می کند

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از سطح حمایت 240 دلاری دفاع کنند؟  1
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی قوی را همانطور که در عمق بلند هیستوگرام مشاهده می شود نشان می دهد. با این حال، سایه روشن تر هیستوگرام حاکی از یک حرکت نزولی کاهشی در نمودارهای کوتاه مدت است زیرا BNB پشتیبان را بالاتر از مرز 240.00 دلار می یابد.

EMAها در حال حاضر زیر موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته منفی است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت خرید را مشاهده می کنند، EMA ها نشانه هایی از همگرایی صعودی را نشان می دهند، با 12-EMA که به سمت 26-EMA حرکت می کند، که منعکس کننده فعالیت خرید اخیر است.

RSI از 18 جولای در منطقه خنثی معامله می شود زیرا حرکت خالص قیمت در نمودارهای کوتاه مدت پایین مانده است. با این حال، شاخص امروز به سطح 30.69 سقوط کرد، زیرا خرس ها سطح حمایت 250.00 دلار را شکستند و قیمت به پایین تر سقوط کرد. در زمان پرس، اندیکاتور به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده فشار نزولی در سطح قیمت است، در حالی که موقعیت پایین فضای کمی را برای حرکت رو به پایین بیشتر باقی می گذارد.

باندهای بولینگر در چند روز گذشته گسترده بوده است زیرا نوسانات قیمت همچنان در حال افزایش است. امروز، باندها همچنان به واگرایی ادامه می دهند، زیرا قیمت به زیر حد پایینی شاخص سقوط می کند. در حال حاضر، حد پایین اندیکاتور پشتیبانی را در علامت 240.40 دلار فراهم می کند، در حالی که خط میانگین به عنوان سطح مقاومت در سطح قیمت 254.60 دلار عمل می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین سیگنال فروش را صادر می کند و 13 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها حمایت می کنند. از سوی دیگر، هفت شاخص از خرس ها حمایت می کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی قابل توجهی را نشان می دهند. در عین حال، شش اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و همچنین یک سیگنال فروش قوی با 13 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل تنها سه اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا نشان می دهد. تجزیه و تحلیل تسلط نزولی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار خرید بسیار پایین برای دارایی را در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از سطح حمایت 240 دلاری دفاع کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که رالی نزولی بایننس کوین با رد شدن در سطح 270 دلار آغاز شد که باعث شد قیمت به مرز 255 دلار بازگردد. در حالی که گاوها تلاش کردند سطح قیمت را بازیابی کنند، افزایش فشار نزولی انجام این کار را دشوار کرد. در حال حاضر، قیمت به 242 دلار کاهش یافته است، جایی که پشتیبانی کوتاه مدت پیدا می کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB در سطح تثبیت شود زیرا گاوها با خرس ها در سطح مبارزه می کنند. به این ترتیب، می توان انتظار داشت که BNB برای چند روز آینده پیش از بازگشت به سطح 260.00 دلار، به سمتی حرکت کند. در حال حاضر، انتظار می رود قیمت بین 230 تا 250 دلار با کاهش احتمالی تا 225 دلار حرکت کند.