منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از مقاومت 275 دلاری عبور کنند؟

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از مقاومت 275 دلاری عبور کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت صعودی تا 300 دلار است
  • BNB با مقاومت در سطح 271 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 258 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که BNB از مرز 250.00 دلار بالاتر رفته است و با افزایش قیمت گاوها به سطح قیمت 275 دلار نزدیک شده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ حرکت مثبت قیمت را ثبت کردند. بازیگران اصلی شامل ADA و BNB هستند که به ترتیب شیب 8.07 و 5.07 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین: BNB مقاومت در 270 دلار پیدا می کند

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از مقاومت 275 دلاری عبور کنند؟  1
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت صعودی قوی را همانطور که در ارتفاع هیستوگرام بیان می شود، نشان می دهد. علاوه بر این، سایه تیره نشان دهنده یک شتاب فزاینده است زیرا فشار خرید همچنان در ساعات اخیر افزایش می یابد و BNB به مرز 270.00 دلار نزدیک می شود.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در هفت روز گذشته مثبت است. با این حال، همانطور که بازارها فعالیت های فروش را مشاهده می کنند، EMA ها نشانه هایی از همگرایی نزولی را نشان می دهند، با 12-EMA به سمت پایین حرکت می کند تا منعکس کننده حرکات اخیر قیمت باشد.

RSI در سه روز گذشته در منطقه خنثی بسیار بالا معامله شده است زیرا BNB شاهد فعالیت صعودی قوی در نمودارهای کوتاه مدت بود. با این حال، شاخص امروز به سطح 60.00 سقوط کرد زیرا BNB با مقاومت در سطح 270 دلار مواجه شد. در زمان پرس، اندیکاتور به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده فشار نزولی در سطح قیمت است در حالی که موقعیت بالا فضای کمی را برای حرکت بیشتر به سمت بالا باقی می گذارد.

باندهای بولینگر در چند روز گذشته گسترده بوده است زیرا نوسانات قیمت همچنان در حال افزایش است. امروز، باندها همچنان به واگرایی ادامه می دهند زیرا قیمت از حد بالایی شاخص می شکند. در حال حاضر، خط میانگین این اندیکاتور در علامت 258.4 دلار پشتیبانی می کند در حالی که حد بالایی به عنوان سطح مقاومت در سطح قیمت 271.5 دلار عمل می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین یک سیگنال خرید صادر می کند و 14 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از گاوها حمایت می کنند. از سوی دیگر، تنها سه شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، 9 اندیکاتور روی حصار نشسته اند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین این احساس را به اشتراک می گذارد و سیگنال خرید با 11 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا را در مقابل هفت اندیکاتور نشان دهنده حرکت نزولی است. تجزیه و تحلیل برتری صعودی را در نمودارهای میان مدت نشان می دهد در حالی که فشار فروش قابل توجهی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می دهد. در همین حال، هشت نشانگر خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از مقاومت 275 دلاری عبور کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت سکه بایننس نشان می دهد که بایننس در حال مشاهده یک رالی صعودی میان مدت است، به طوری که قیمت به طور پیوسته از مرز 220 دلار به بالاترین سطح فعلی 275 دلار صعود می کند. در حالی که قیمت در مرز 270 دلار با مقاومت روبرو است، حرکت صعودی قوی حاکی از حرکت رو به بالا بیشتر برای دارایی است.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که BNB در دو روز آینده از مرز 275.00 دلار عبور کند، زیرا BNB به سطح قیمت 300 دلار نزدیک می شود. این پیشنهاد با تحلیل‌های فنی میان‌مدت تقویت می‌شود، که هر دو در زمان انتشار صعودی هستند.