منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از حمایت 600 دلاری دفاع کنند؟

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از حمایت 600 دلاری دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بایننس کوین حاکی از حرکت نزولی زیر 600 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 600 دلار است
  • BNB با مقاومت در مرز 650 دلار مواجه است.

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که فروشندگان پس از ناکامی در بالا رفتن از مرز 680 دلار، سطح حمایت 650 دلاری را شکستند زیرا BNB به زیر مرز 620 دلار بازگشت. در حال حاضر، با ادامه فروش، قیمت به سمت مرز 610 دلار در حال حرکت است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را مشاهده کرده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی شامل DOGE و DOT هستند که به ترتیب شیب 6.83 و 5.86 درصد را ثبت کردند.

تحلیل قیمت بایننس کوین: با ادامه فروش، BNB به 600 دلار باز می گردد

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از حمایت 600 دلاری دفاع کنند؟  1
شاخص های فنی برای BNB/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر حرکت نزولی را نشان می دهد، همانطور که توسط هیستوگرام قرمز نشان داده شده است. این اندیکاتور در حال حاضر یک حرکت نزولی فزاینده را نشان می دهد که توسط سایه تیره هیستوگرام بیان می شود. MACD یک متقاطع نزولی را در 8 نوامبر به نمایش گذاشت و از آن زمان با کاهش قیمت بایننس کوین از سطح 670 دلار، در منطقه باقی مانده است.

EMA ها در حال حاضر به سمت پایین حرکت می کنند زیرا تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین به سمت سطح حمایت 600 دلار حرکت می کند. 12-EMA بیشتر از 26-EMA فاصله دارد که نشان دهنده افزایش فشار فروش در کوتاه مدت است. این اندیکاتور هیچ مقاومتی از سوی خریداران نشان نمی دهد و ممکن است قیمت در نمودارهای کوتاه مدت به افت خود ادامه دهد

RSI در حال حاضر خنثی است و در 39.68 واحد شاخص معامله می شود. موقعیت پایین نشان دهنده تسلط نزولی در زمان مطبوعات است، در حالی که شیب رو به پایین این اندیکاتور حاکی از فعالیت فروش قوی در بازارها است. موقعیت خنثی نشان می دهد که دارایی فضایی برای حرکت رو به پایین بیشتر قبل از نیاز به اصلاح دارد. به طور کلی، RSI در کوتاه مدت از خرس ها پشتیبانی می کند.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند اما از آنجایی که قیمت خط پایین اندیکاتور را به سمت پایین سوق می دهد، گسترش نشان می دهد. با این حال، اگر خریداران بتوانند با موفقیت از سطح حمایت 600 دلاری دفاع کنند، این شاخص باریک خواهد ماند. در زمان انتشار، این اندیکاتور کاهش نوسان قیمت BNB را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای BNB/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بایننس کوین سیگنال فروش را صادر می کند زیرا 12 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها در بازه زمانی پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها چهار شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که فعالیت خرید قابل توجهی در بازارها نشان نمی دهند. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و در زمان پرس هیچ سیگنالی صادر نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت بایننس کوین با این احساس در تناقض است و سیگنال خرید را با 13 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت رو به بالا قیمت را در مقابل تنها سه اندیکاتور که خرس ها را در طول بازه زمانی حمایت می کنند، صادر می کند. در عین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

از تحلیل قیمت بایننس کوین چه انتظاری داریم؟

تحلیل قیمت بایننس کوین: آیا گاوها می توانند از حمایت 600 دلاری دفاع کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بایننس کوین نشان می دهد که گاوها در بالا رفتن از سطح قیمت 680 دلار تلاش کردند و شکست خوردند و باعث سقوط حمایت 650 دلاری شدند. با ادامه فروش، خریداران نتوانستند از هیچ جایگاهی بالاتر از مرز 600 دلار دفاع کنند و قیمت به مرز 600 دلار بازگشته است.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار یک نزول مختصر به زیر سطح را داشته باشند، قبل از اینکه قیمت دوباره تلاش خود را برای رسیدن به 680 دلار انجام دهد. این پیشنهاد توسط تحلیل‌های فنی پشتیبانی می‌شود، که در کوتاه‌مدت نزولی هستند اما در نمودارهای میان‌مدت از خرس‌ها حمایت قوی نشان می‌دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.