منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت امواج: WAVES/USD رفتار غیرفعال را در 4.42 دلار پس از اجرای نزولی نشان می دهد

تحلیل قیمت امواج: WAVES/USD رفتار غیرفعال را در 4.42 دلار پس از اجرای نزولی نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Waves روند نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا خرس ها در 24 ساعت گذشته در لبه برنده بوده اند. اگرچه یک موج قوی صعودی روند قیمت را در هفته قبل کنترل می کرد، اما روند امروز به طور نسبی در حمایت از فروشندگان ثابت شد. ارزش WAVES/USD در حال حاضر 4.42 دلار است و در صورت ثابت ماندن خرس ها، می توان کاهش بیشتری در ارزش سکه را انتظار داشت.

کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته 3.34 درصد کاهش داشته است و حجم مبادلات 105,562,444 دلاری را می توان مشاهده کرد. ارزش بازار WAVES در حال حاضر 478,370,947 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD: قیمت پس از رانش نزولی به 4.42 دلار کاهش می یابد.

تحلیل قیمت روزانه Waves روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 4.42 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری به دنبال خواهد داشت. حرکت به سمت ارزش میانگین متحرک (MA) که 4.69 دلار است، برای نمودار قیمت یک روزه.

تصویر 85
نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD. منبع: TradingView

پیش از این یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و منحنی SMA 50 گزارش شده بود، اما اکنون به نظر می رسد که روندها به سمت فروشندگان تغییر کرده است. نوسانات در حال افزایش است که نشانه ای نسبتا منفی از روندهای آتی بازار است. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 5.07 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 4.15 دلار است.

نمودار 4 ساعته WAVES/USD: پشتیبانی از قیمت Waves در 4.38 دلار موجود است

تحلیل 4 ساعته قیمت ارز دیجیتال WAVES/USD نزولی است زیرا بازار با رد 4.69 دلار روبرو شده است که قبلاً به عنوان مقاومت برای سکه عمل می کرد. باندهای بولینگر از هم جدا شده‌اند و می‌توان فشاری را مشاهده کرد که ممکن است در آینده نزدیک منجر به نوسانات بالا شود.

تصویر 84
نمودار قیمت 4 ساعته WAVES/USD. منبع: TradingView

خط روند کوتاه مدت نیز اکنون در جهت نزولی حرکت می کند. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر 4.54 دلار است که نسبتا نزدیک به ارزش فعلی WAVES 4.42 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته موج زیر نشان دهنده کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب نشان داده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 4.42 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا بود، می‌توان انتظار داشت که این حرکت به بالاتر از مقاومت 4.69 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.