منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت امواج: WAVES/USD در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد مقاومت 3.225 دلاری است

تحلیل قیمت امواج: WAVES/USD در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد مقاومت 3.225 دلاری است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Waves امروز تا حدودی صعودی است، پس از اینکه قیمت از پایین ترین سطح 3.020 دلار به قیمت بسته شدن 3.2 دلار بازگشت. با این حال، این چیزی نیست جز فرسودگی حرکت نزولی قوی که امواج را در طول هفته گذشته آزار می دهد.

نقشه پشته رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که می بینیم، قیمت بیت کوین 0.4 درصد افزایش داشته است، در حالی که اتریوم حدود 1.31 درصد افزایش یافته است. از سوی دیگر، آلتکوین هایی مانند ریپل و سولانا نیز در حال حاضر در بازار سبز هستند.

تحلیل قیمت امواج 1 روزه
نمودار قیمت امواج توسط TradingView

اگر به نمودار روزانه تحلیل قیمت Waves در مقابل TetherUS نگاهی بیندازیم، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری یک روند نزولی بزرگ باشیم. طی چند ماه گذشته، پایین‌ترین و اوج‌های پایین‌تر شکل گرفته‌اند که مشخصه بازار نزولی است.

علاوه بر این، RSI در حال حاضر روی 31 قرار دارد، که نشان می دهد بازار ممکن است کمی بیش از حد فروش داشته باشد. منطقی است که بگوییم Waves پس از یک بار آزمایش، با موفقیت از خط پشتیبانی 3.0 دلاری خود عقب نشینی کرده است. بنابراین، پشتیبانی 3.0 دلار بسیار قوی است. از سوی دیگر، Waves باید از مقاومت های متعدد عبور کند تا به بالای 4 دلار برسد، که در شرایط فعلی بازار محتمل به نظر نمی رسد.

موج حرکت قیمت 24 ساعته

تحلیل قیمت امواج 1 ساعته
نمودار قیمت امواج توسط TradingView

حرکت قیمت 24 ساعته امواج عمدتا در یک محدوده بوده است. پشتیبانی 24 ساعته آن حدود 3.15 دلار تعیین شد که دو بار آزمایش شد و پس از آن Waves دوباره به 3.2 دلار بازگشت. در همان زمان، بالاترین قیمت 24 ساعته 3.225 دلار تعیین شد. بنابراین، واضح است که Waves بیشتر در حال تثبیت است و بازار در حال حاضر به اندازه کافی بی ثبات نیست.

به طور مشابه، RSI در تحلیل قیمت امواج 24 ساعته 56 است که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت کاملاً باثبات است. این نیز به این دلیل است که خرس ها در حال حاضر خسته شده اند. با این حال، Waves همچنان فاقد شتاب صعودی قابل توجهی است که منجر به نوسانات کمتر و ثبات بیشتر می شود.

تجزیه و تحلیل MACD یک متقاطع را نشان می دهد، بنابراین حرکت حرکت را تغییر می دهد. در چند ساعت آینده، Waves با حمایت قوی در 3.15 دلار به معاملات در یک محدوده ادامه خواهد داد و به سمتی تثبیت خواهد شد.

تحلیل قیمت امواج 4 ساعته: نمودار 4 ساعته خوشبینانه تر است

تحلیل قیمت امواج 4 ساعته
نمودار قیمت امواج توسط TradingView

در مقایسه با نمودارهای دیگر، تحلیل قیمت امواج 4 ساعته کمی خوش بینانه تر به نظر می رسد. می بینیم که RSI در حال حاضر در 45 بسیار سالم است. در همان زمان، تجزیه و تحلیل MACD نیز حرکت مثبتی را پس از یک متقاطع که در ساعت 00:00 دیروز رخ داد، نشان داد.

بنابراین، در چند ساعت آینده، Waves ممکن است بیشتر از قبل عقب نشینی کند و آخرین مقاومت را در حدود 3.25 دلار دوباره آزمایش کند. با این حال، حرکت صعودی قابل توجهی برای افزایش فشار به بالا نیاز دارد. با وجود چشم انداز مثبت در کوتاه مدت، معامله گران نباید فراموش کنند که شرایط بازار همچنان عمدتاً صعودی است. سرمایه گذاری در بلندمدت به جای کوتاه مدت بسیار ایمن تر است.

نتیجه

بازار نزولی هنوز به پایان نرسیده است و درست مانند دو سکه اصلی بیت کوین و اتریوم، Waves نیز در روند نزولی قرار دارد. البته، پمپ های کوتاه در بازه های زمانی کوتاه تر ممکن است اتفاق بیفتد. اما چشم انداز کلی منفی است. بنابراین تصمیمات سرمایه گذاری باید در بلندمدت به جای کوتاه مدت اتخاذ شود.

در این بین، ممکن است بخواهید درباره بیت کوین و چرایی آینده آن بیشتر بدانید. به هر حال، دولت ها نمی توانند از تصاحب بیت کوین در نهایت جلوگیری کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.