منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت امواج: WAVES/USD با ادامه حرکت نزولی بازار به زیر 8.88 دلار سقوط کرد

تحلیل قیمت امواج: WAVES/USD با ادامه حرکت نزولی بازار به زیر 8.88 دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 98
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت امواج نشان می دهد که بازار اخیراً بخشی از حرکت صعودی خود را از دست داده است و اکنون با مقاومت سختی نزدیک به سطح 9.87 دلار روبرو شده است. اگر WAVES/USD به زیر این سطح برسد، ممکن است سطح پشتیبانی 8.71 دلار را مجددا آزمایش کند. کریپتوکارنسی Waves از هفته گذشته در یک روند صعودی قوی قرار داشته است زیرا از حدود 4 دلار به بالاترین حد خود یعنی 11.37 دلار رسیده است. با این حال، از زمان رسیدن به این بالاترین، بازار ویز وارد دوره تثبیت شده و در چند روز گذشته بین 9 تا 10 دلار معامله می‌شود.

دارایی دیجیتال در تلاش برای حفظ شتاب صعودی خود بوده و در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد از دست داده است. در زمان نوشتن این مقاله، Waves با قیمت 8.88 دلار معامله می شود و در 7 روز گذشته بیش از 5 درصد کاهش یافته است. پشتیبانی بعدی روی 8.71 دلار است و اگر بازار به زیر این سطح برسد، ممکن است سطح حمایت 8.50 دلار را دوباره آزمایش کند.

از سوی دیگر، اگر WAVES/USD از سطوح فعلی بازگردد، ممکن است در کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به سطوح 9.87 دلار و 10 دلار مواجه شود. احساسات کلی بازار خرس است. ارزش بازار با نرخ ثابتی در حال کاهش است، زیرا در حال حاضر روی 963,189,198 دلار و حجم معاملات 24 ساعته در 660,071,949 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه WAVES/USD: قیمت پس از یک دوره نزولی به 8.71 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج یک روزه با نگاهی به نمودار، می توانیم ببینیم که WAVES از زمانی که به بالاترین حد خود رسیده است، یک کانال نزولی را دنبال می کند. بازار در حال حاضر در نزدیکی مرز پایینی این کانال معامله می شود و اگر به زیر این سطح برسد، ممکن است سطح حمایت 8.71 دلار را مجددا آزمایش کند. خرس‌ها از آن زمان مانع از حرکت صعودی قیمت شده‌اند، و با این حال، امروز، خرس‌ها کسری جزئی ایجاد کرده‌اند، زیرا قیمت اکنون در منطقه 8.88 تا 9.25 دلار گیر کرده است.

تصویر 99
نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD. منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی در حال حاضر سیگنال نزولی می دهند زیرا خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد و اندیکاتور RSI نیز بالای 50 است. این نشان می دهد که فشار نزولی در بازار بیشتر از افزایش است. خطوط EMA 50 و EMA 200 نیز سیگنال متقاطع نزولی را ارائه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت نزدیک به سطح حمایت 8.88 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت امواج 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در بیشتر مواقع در جلسه معاملاتی امروز بر عملکرد قیمت حکمرانی می کردند، با این حال خرس ها باعث افت ناگهانی قیمت امروز شدند، پس از یک برتری صعودی مداوم. حرکت نزولی حداقل بوده است، با این حال توانسته است از شتاب صعودی عبور کند و کندل روزانه را برای امروز قرمز کند. با این حال، قیمت در چهار ساعت گذشته در سمت افزایش ثبت شده است.

تصویر 100
نمودار قیمت 4 ساعته WAVES/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 44.91 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه اشباع فروش حرکت می کند که نشانه خوبی برای گاو نر است. خط MACD نیز بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد ممکن است فشار نزولی در بازار بیشتر از افزایش باشد. خط EMA 50 زیر خط EMA 200 است که یک سیگنال نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

تجزیه و تحلیل قیمت موج های یک روزه و چهار ساعته زیر نشان دهنده کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب نشان داده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 8.88 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا بود، می‌توان انتظار داشت که برای بالا بردن قیمت به بالای مقاومت 9.87 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.