منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت امواج: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های WAVES/USD به زیر 3.23 دلار سقوط می‌کنند.

تحلیل قیمت امواج: با نزولی شدن شرایط بازار، قیمت‌های WAVES/USD به زیر 3.23 دلار سقوط می‌کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت امواج روند نزولی جزئی را در شرایط فعلی بازار نشان می دهد. این کریپتو با قیمت 3.23 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته در زمان نوشتن 7.59 درصد کاهش داشته است. قیمت ها در 24 ساعت گذشته بین 3.53 تا 3.22 دلار معامله شده اند. در چند ساعت آینده ممکن است با نفس کشیدن خرس‌ها شاهد حرکت صعودی قیمت باشیم، اما هر گونه افزایش قیمت احتمالا کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

جفت WAVES/USD امروز نزولی است زیرا قیمت پس از ناکامی در حفظ بالای سطح مقاومت 3.53 دلار به پایین ترین سطح 3.22 دلار می رسد. آخرین تلاش برای یک رالی اصلاحی دیروز رخ داد، اما این تلاش بیش از حد فروخته شد و منجر به کاهش فعلی شد.

اقدام موجی قیمت در نمودار قیمت یک روزه: خرس ها سرسخت هستند زیرا قیمت ها را به زیر 3.23 دلار می برند.

در بازه‌های زمانی 1 روزه، تحلیل قیمت Waves امروز نزولی است زیرا قیمت‌ها به زیر 3.23 دلار می‌رسند. خرس ها در 24 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست گرفته اند و احتمالاً در چند ساعت آینده قیمت ها را کاهش خواهند داد. سقف بازار 24 ساعته برای تحلیل قیمت Waves در حال حاضر 354,898,494 دلار و حجم معاملات 74,733,985 دلار است. اگر قیمت‌ها بتوانند بالاتر از سطح مقاومت 3.53 دلار باقی بمانند، گاوها ممکن است کنترل بازار را در دست بگیرند. شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت بالاتر به سمت سطح مقاومت 4.00 دلار شود. با این حال، هر گونه تجمع احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود زیرا روند کلی همچنان نزولی است.

تصویر 174
منبع: TradingView

EMA50 و EMA200 هر دو در نمودار 1 روزه نزدیک به عبور هستند که یک سیگنال نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 25.32 است و به آرامی در حال افزایش است که نشان می دهد خرس ها در حال از دست دادن حرکت هستند. هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک واگرایی (MACD) نیز نزولی است زیرا همچنان در حال کاهش است.

حرکت قیمت امواج در نمودار قیمت 4 ساعته: مقاومت در 3.53 دلار در حال حاضر حرکت صعودی را محدود می کند.

بازه زمانی 4 ساعته برای تحلیل قیمت موج ها نشان می دهد که خرس ها در 4 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند. قیمت در حال حاضر زیر سطح مقاومت 3.53 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش خود ادامه دهد.

تصویر 173
منبع: TradingView

به نظر می رسد که قیمت WAVES/USD از زیر منحنی هیستوگرام واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) که یک سیگنال نزولی است، عبور می کند. میانگین متحرک نمایی 50 کمتر از میانگین متحرک نمایی 200 است که نشان می دهد روند نزولی درازمدت وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 25.27 است و به زیر سطح 50 حرکت می کند که نشان دهنده نزولی بودن بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

تجزیه و تحلیل قیمت امواج برای امروز نشان می دهد که قیمت ها در یک روند نزولی معامله می شوند زیرا بازار تحت فشار است. قیمت ها تا حدودی پشتیبانی در 3.22 دلار پیدا کرده اند. با این حال، بازار همچنان تحت فشار است. بازار در ساعات اخیر با فشار فروش مواجه بوده و هیچ نشانه ای از حرکت صعودی دیده نمی شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.