منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت امواج: با تشدید روند صعودی، امواج به بالای 8 دلار می‌رسند

تحلیل قیمت امواج: با تشدید روند صعودی، امواج به بالای 8 دلار می‌رسند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Waves روند صعودی را برای امروز تأیید می کند زیرا سکه از مقاومت فعلی در سطح 7.6 دلار عبور کرد. گاوها از 28 می 2022 در حال افزایش قدرت بوده اند، اما سکه دیروز در یک حرکت سریع از 4.5 دلار به 7.6 دلار جهش کرد و دامنه را به سمت بالای 8 دلار امروز پوشش داد. سکه قبلاً از 13 مه 2022 به نوعی تثبیت شده بود، اما خبر خوب برای خریداران این است که یک شکست صعودی داشت. اما با توجه به کاهش مجدد قیمت نسبت به دو ساعت گذشته، فشار فروش در حال حاضر شکل گرفته است.

نمودار قیمت یک روزه WAVES/USD: ارزش ارز دیجیتال یک شبه 53 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Waves برتری صعودی امروز را تأیید می کند زیرا ارزش سکه به طور قابل توجهی افزایش یافته است. ارزش سکه در هفته گذشته به دلیل فشار فروش مداوم و خط روند اندکی نزولی کاهش یافت. اما دیروز شرایط تغییر کرد و سکه طی 24 ساعت گذشته 53 درصد ارزش داشت. سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 8.2 دلار معامله می شود و ممکن است قیمت آن بیشتر افزایش یابد. روند نزولی مشاهده شده در هفته گذشته میانگین متحرک (MA) را به 5.6 دلار زیر منحنی SMA 50 که روی 6 دلار است، کاهش داده است.

امواج 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه WAVES/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه کم است، باند بولینگر بالا در علامت 3.97 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت است زیرا قیمت بالاتر از حد بالایی معامله می شود، و باند بولینگر پایین در 5.6 دلار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) با شاخص 49 در منطقه خنثی معامله می شود و منحنی این اندیکاتور رو به بالا است که به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت امواج: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی Waves نیز به نفع طرف خرید است، زیرا امروز افزایش شدید ارزش WAVES/USD مشاهده شده است. علیرغم اینکه شکست قیمت در ابتدای روز صعودی بود، فشار فروش افزایش یافته است و تابع قیمت طی دو ساعت گذشته به سمت پایین حرکت کرده است و قیمت در حال حاضر پس از نوسان بالا به سمت 10.4 به 8.2 دلار کاهش یافته است. . در عین حال، میانگین متحرک (MA) به دلیل روند صعودی روی 6.5 دلار است.

امواج 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته WAVES/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر واگرایی شدیدی را نشان می دهند. این اندیکاتور مقادیر زیر را در نمودار قیمت ساعتی نشان می دهد. مقدار بالا 8.4 دلار است، و قیمت اکنون به زیر باند بالایی رسیده است، در حالی که ارزش پایین 2.2 دلار است. امتیاز RSI به دلیل روند فروش به شاخص 71 کاهش یافته است، اگرچه این اندیکاتور هنوز در منطقه اشباع خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت امواج

از تحلیل قیمت موج های یک روزه و چهار ساعته فوق، می توان تایید کرد که گاوها در حال کنترل بازار هستند. افزایش خوبی در سطوح قیمت Waves در 24 ساعت گذشته نیز مشاهده شده است و قیمت تا سطح 8.2 دلار افزایش یافته است. در حال حاضر، قیمت در حال اصلاح است، اما انتظار می‌رود قیمت ارز دیجیتال در ساعات آینده نزدیک به ۸ دلار باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.