منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت الگوراند: ALGO/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

تحلیل قیمت الگوراند: ALGO/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند امروز صعودی است.
  • ALGO/USD یک شبه دوباره کاهش یافت.
  • ALGO/USD در حال حاضر با قیمت 1.73 دلار معامله می شود.

قیمت Algorand در حال حاضر صعودی است، با پتانسیل برای رسیدن به بالاترین سطح پایین تر از 1.72 دلار در ساعات آینده. در نتیجه، ALGO/USD دوباره افزایش خواهد یافت زیرا گاوها تلاش می‌کنند تا بخشی از آسیب‌هایی را که در هفته گذشته متحمل شده‌اند جبران کنند.

با عبور RSI روزانه Stochastic، قیمت ها احتمالاً به 1.50 دلار باز می گردند، جایی که پشتیبانی در میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) یافت می شود. این احتمال وجود دارد که گاوها با نزدیک شدن به این سطح زمین بخورند، بنابراین بهتر است قبل از انجام هر گونه خرید قابل توجهی منتظر الگوی برگشت صعودی باشید.

متحرک نمایی 200 روزه یک نشانگر عقب ماندگی است، بنابراین بلافاصله نسبت به قیمت واکنش نشان نمی دهد. این به این معنی است که هر زمان که EMA از آن عبور می کند، همچنان ممکن است قیمت ها برای مدتی به همان جهت ادامه دهند، به همین دلیل بهتر است قبل از شروع هر موقعیت جدید منتظر بمانید.

با توجه به اینکه RSI کوتاه‌مدت Stochastic اخیراً در حالی که بالای 80 چاپ می‌شود به سمت بالا رفته است، اگر حرکت در زیر این شاخص به رشد خود ادامه دهد، ALGO/USD همچنان به سمت 2.00 دلار روند صعودی خواهد داشت. همچنین شایان ذکر است که وقتی این دو نشانگر را با هم ترکیب می کنید، چیزی به نام CCI را تشکیل می دهند که ثابت شده است که از نظر تولید سیگنال های آینده کاملاً قابل اعتماد است.

نمودار 4 ساعته ALGO/USD: حرکت برای آزمایش مجدد پایین ترین سطح قبلی

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت فشار فروش در یک شب باشیم که احتمالاً منجر به آزمایش مجدد پایین‌ترین قیمت قبلی در 1.55 دلار می‌شود.

تحلیل قیمت الگوراند: ALGO/USD برای 24 ساعت آینده نزولی است
نمودار 4 ساعته ALGO/USD. منبع: TradingView

از آن زمان تاکنون، قیمت Algorand فروش قابل توجهی داشته است. پس از افزایش شدید به 2.30 دلار و کاهش نزولی طی چند ساعت آینده، بالاترین قیمت جدید در 2.35 دلار در 12 نوامبر ایجاد شد.

قیمت به حدود 2.50 دلار کاهش یافت، اما بازار نسبت به واکنش کساد بود و پس از سقوط به زیر 3 دلار، حمایت کمی ارائه کرد. پس از آن، رد شدید برای سود بیشتر مشاهده شد که منجر به کاهش قابل توجهی به زیر سطح 3 دلار شد. در روزهای بعدی، فشار نزولی به تدریج شروع به از بین رفتن کرد تا اینکه در یک تجمع به اوج خود رسید.

روز دوشنبه، سد 1.90 دلار در اوایل صبح شکسته شد و باعث فروش عمده شد که دیروز ادامه یافت. پشتیبانی 1.55 دلاری از آن زمان به پایین نگه داشتن قیمت Algorand کمک کرده است. قیمت ALGO/USD متعاقباً به زیر 1.75 دلار کاهش یافت و یک شبه دوباره کاهش یافت. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که ALGO/USD در اواخر امروز به کاهش خود ادامه دهد، زیرا تلاش دیگری برای شکستن سطح پایین 1.50 دلار انجام می‌دهد.

در نمودار 4 ساعته، یک خط روند صعودی با سطح حمایت 1.55 دلار ترسیم شده است تا به تعیین حرکات آتی بازار کمک کند. شکل گیری به سه بخش تقسیم می شود: تثبیت، روند صعودی و عقب نشینی، و در نهایت، دومین رالی تند که اکنون شاهد آن هستیم.

تحلیل قیمت الگوراند: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Algorand امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که امروز کاهش بیشتری داشته باشد. ما انتظار داریم که ALGO/USD پایین ترین سطح قبلی 1.72 دلار را مجددا آزمایش کند، با احتمال زیاد استهلاک ادامه دار.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.