منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت الگوراند: ALGO در مرحله اصلاح بالای 1.75 دلار باقی می ماند

تحلیل قیمت الگوراند: ALGO در مرحله اصلاح بالای 1.75 دلار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند امروز نزولی است.
  • پشتیبانی قوی از ALGO با قیمت 1.8 دلار وجود دارد.
  • مقاومت در 2 دلار یافت می شود.

تحلیل قیمت Algorand نشان می دهد که ALGO/USD امروز در حال اصلاح است. کاهش قیمت مشاهده شده است زیرا خرس ها امروز بر نمودارها حاکم هستند. ALGO در چهار روز گذشته صعودی باقی ماند و قیمت در این مدت افزایش یافت اما به میزان محدود. به طور کلی، ALGO بیش از یک ماه است که از یک الگوی موج پیروی می کند و نتوانسته است از سطح 2.3 دلار عبور کند. تنها یک نوسان بالا در هفته‌های گذشته مشاهده شد، زمانی که ALGO در 25 اکتبر به 2.05 دلار رسید، و به دنبال آن یک معکوس با همان بزرگی حتی بالاتر هنگامی که ALGO در 27 اکتبر به 1.79 دلار کاهش یافت. از آن زمان، نوسان قیمت اندک بوده است.

نمودار قیمت 1 روزه ALGO/USD: در نمودارها پیشتاز هستند

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت الگوراند نشان می دهد که قیمت امروز کاهش یافته است زیرا جفت ALGO/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.88 دلار معامله می شود. ALGO/USD در 24 ساعت گذشته ارزش 1.6 درصدی را از دست داده است، اما ALGO همچنان افزایش 1.9 درصدی را در هفته گذشته به دلیل حرکت صعودی چند روز گذشته گزارش می دهد. حجم معاملات با افزایش 38 درصدی همچنان در مسیر صعودی قرار دارد، اما ارزش بازار طی 24 ساعت گذشته 1.3 درصد کاهش یافته است.

تحلیل قیمت الگوراند: ALGO در مرحله اصلاح بالای 1.75 دلار باقی می ماند
نمودار قیمت 1 روزه ALGO/USD. منبع: Tradingview

نوسانات برای جفت ALGO/USD ملایم است، باند بالایی Bollinger در 2.01 دلار نشان دهنده مقاومت برای ALGO و باند پایینی در 1.67 دلار است که به طور متوسط ​​​​1.84 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است. میانگین متحرک (MA) زیر سطح قیمت 1.85 دلار معامله می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه خنثی با شاخص 52 معامله می شود. اما RSI امروز شیب نزولی پیدا کرده است که نشان دهنده فعالیت فروش بیشتر در بازار است.

تحلیل قیمت الگوراند: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند 4 ساعته نشان می دهد که قیمت از ابتدای روز در حال کاهش بوده است، با کاهش شدیدتر در طول هشت ساعت ابتدایی. در طول 4 ساعت اخیر، نزول از سمت صعودی رد شده است و بهبود کمی مشاهده شده است زیرا آخرین کندل سبز است که نشان دهنده بازگشت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند: ALGO در مرحله تصحیح بالای 1.75 دلار باقی می ماند 2
نمودار قیمت 4 ساعته ALGO/USD. منبع: Tradingview

RSI پس از سقوط شدید، منحنی صعودی را در پیش گرفته است که نشان دهنده ورود خریداران به بازار است. RSI در حال حاضر در شاخص 50 در خط مرکزی منطقه خنثی حضور دارد. نوسانات نیز به آرامی در نمودار 4 ساعته محدود می شود زیرا باندهای بولینگر همگرایی جزئی را نشان می دهند.

از آنجایی که الگوراند در چند روز گذشته صعودی بوده است، اندیکاتورهای فنی تحلیل قیمت الگوند همچنان در سمت صعودی قرار دارند، به طوری که 15 اندیکاتور خرید دارایی های آلگو را نشان می دهد و تنها چهار شاخص فنی فروش دارایی های آلگو را نشان می دهد. با این حال، هفت شاخص فنی بی طرف هستند و به نفع هیچ یک از طرفین بازار نیستند.

تحلیل قیمت الگوراند: نتیجه‌گیری

تجزیه و تحلیل قیمت الگوراند نشان می دهد که ارز دیجیتال امروز در حالت نزولی قرار دارد، اما با توجه به منحنی RSI در نمودار 4 ساعته، احتمال بهبودی وجود دارد و ممکن است در ساعات آینده روند معکوس را مشاهده کنیم. با این حال، برای خارج شدن از محدوده قیمت فعلی، الگواند نیاز به تثبیت بیشتری از سمت صعودی دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.