منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت الگوراند: Aave امروز نزولی است

تحلیل قیمت الگوراند: Aave امروز نزولی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت الگوراند امروز نزولی است.
  • ALGO/USD بالاترین سطح را در 1.90 دلار تعیین کرد.
  • بازار به تثبیت خود ادامه می دهد.

تحلیل قیمت برای Algorand امروز نزولی است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که پایین‌ترین قیمت بعدی در اواخر امروز ایجاد شود. در نتیجه، ALGO/USD در روزهای بعد به حرکت خود در یک محدوده به تدریج محدودتر ادامه خواهد داد. با توجه به این موضوع، ما پیش‌بینی می‌کنیم در کوتاه‌مدت افزایش قیمت‌ها به سمت نزولی به سمت 1.12 دلار افزایش یابد.

بالاترین قیمت امروز در 1.90 دلار برای ALGO/USD تعیین نشده است، که با تحلیل قبلی ما تناقض دارد. به این ترتیب، ما باید دوباره ارزیابی کنیم که چقدر احتمال دارد که 2 دلار به عنوان پشتیبان بعداً در روز و فردا ایجاد شود تا این اتفاق بیفتد. روند کوتاه‌مدت صعودی باقی می‌ماند و ما معتقدیم که این روند در روزهای بعد نیز ادامه خواهد داشت تا در نهایت در نقطه‌ای از هفته آینده یک بالاترین سطح پایین‌تر تشکیل شود.

با این وجود، الگوراند در حال تنظیم برای کاهش قیمت به سمت 1.12 دلار در کوتاه مدت با حمایت قوی از طریق الگوی مثلث صعودی است. طی چند روز گذشته، شاهد افزایش و پایین‌ترین قیمت‌های پایین‌تر بوده‌ایم – به این معنی که هنوز جهت قیمت واقعی وجود ندارد. ما پیش‌بینی می‌کنیم که این الگو زمانی که به نقطه اوج خود در حدود 1.5 دلار در اواخر هفته آینده برسد، به سمت نزول خواهد رفت. با این حال، این ممکن است تنها پس از تایید مجدد حرکت صعودی رخ دهد.

نمودار 4 ساعته ALGO/USD: ALGO قرار است دوباره دنبال شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که خرس‌ها کنترل را در دست گرفته‌اند، زیرا اقدام قیمت Algorand به دنبال ایجاد یک پایین‌تر دیگر برای ادامه تثبیت است.

تحلیل قیمت الگوند: Aave امروز نزولی است 1

نمودار 4 ساعته ALGO/USD. منبع: TradingView

قیمت Algorand در این هفته بسیار نوسان بوده است. در 16 نوامبر، پس از یک افت چند روزه از 2.30 دلار به 1.55 دلار، یک پایین ترین سطح ثابت به ثبت رسید. از آنجا، در 18 نوامبر، یک بازگشت قوی رخ داد، که به سرعت بالاترین سطح قبلی را شکست و به 2.82 دلار رسید.

با این حال، مانند تمام این نوسانات، بیشتر سود به سرعت معکوس شد و حمایت در همان روز 1.75 دلار بود. از آن زمان، ما شاهد بوده ایم که ALGO/USD هم به اوج های پایین تر و هم به پایین ترین سطح ها می پردازد، که نشان می دهد محدوده در حال باریک تر شدن است.

قیمت Algorand از زمان شکستن به زیر سطح مقاومت 1.50 دلار در 3 می روند نزولی داشته است. از آن زمان به بعد، شتاب نزولی به آرامی بازگشته است و احتمالاً طی 24 ساعت آینده منجر به تغییر مجدد می شود.

تحلیل قیمت الگوراند: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Algorand امروز نزولی است، زیرا ما پیش‌بینی می‌کنیم که طی 24 ساعت آینده پس از یک افت بیشتر، کاهش دیگری به دنبال داشته باشد. در نتیجه، ALGO/USD باید به سمت حمایت 1.75 دلاری حرکت کند، جایی که پایین ترین سطح برای گسترش تجمیع ایجاد می شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.