منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل قیمت الگوراند: با ادامه روند نزولی قیمت به 1.73 دلار کاهش می یابد

تحلیل قیمت الگوراند: با ادامه روند نزولی قیمت به 1.73 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت به 1.73 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت الگوراند به نفع خرس ها است.
  • پشتیبانی هنوز در 1.71 دلار امن است.

تجزیه و تحلیل قیمت Algorand نشان می دهد که خرس ها در نمودار قیمت روز پیشرو هستند و ارزش ارز دیجیتال به شدت کاهش یافته است. موج نزولی طی دو هفته گذشته ادامه داشته و قیمت دائما در حال کاهش بوده است. قیمت در 24 ساعت گذشته نیز دچار کاهش ارزش شده است زیرا روند نزولی در حال قوی‌تر شدن است. قیمت در حال حاضر 1.73 دلار است و در صورت ادامه پیشروی خرس ها در آینده، می توان انتظار کاهش بیشتری را داشت.

نمودار قیمت 1 روزه ALGO/USD: با تشدید روند نزولی جریان نزولی بیشتری انتظار می رود

تحلیل قیمت الگوراند یک روزه افزایش حرکت نزولی در طول روز را دیکته می کند. قیمت به سطوح هشدار دهنده کاهش یافته است زیرا خرس‌ها برتری خود را کاملاً مؤثر حفظ کرده‌اند. قیمت امروز تا مرز 1.728 دلار کاهش یافته است و کاهش بیشتر ارزش ALGO/USD را می توان به شدت انتظار داشت. علاوه بر این، ارزش میانگین متحرک (MA) برای ارز دیجیتال نسبتاً بالا است، یعنی 1.974 دلار.

تحلیل قیمت الگوراند: با ادامه روند نزولی قیمت به 1.73 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه ALGO/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان می دهد که روند کاهشی بیشتری باید در هفته آینده پیش بینی شود. علاوه بر این، باند بولینگر بالا در 2.11 دلار است در حالی که باند بولینگر پایین با 1.71 دلار وجود دارد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به 41.61 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت الگوراند: بازگشت صعودی ارزش ALGO/USD را به 1.73 دلار بهبود می بخشد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت الگوراند یک بازگشت صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت در ساعات گذشته بازگشته است. در نتیجه بهبود صعودی، قیمت تا ارتفاع 1.73 دلار افزایش یافته است. قیمت در چند ساعت گذشته کاهشی را تجربه کرده است، اما چهار ساعت گذشته مثبت بوده است. قیمت هنوز نسبتاً کمتر از میانگین متحرک آن یعنی 1.84 دلار است و تلاش بیشتری از طرف خریداران مورد نیاز است.

تحلیل قیمت الگوراند: با ادامه روند نزولی قیمت به 1.73 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته ALGO/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 هنوز بالاتر از منحنی SMA 20 به دلیل نوسان قبلی است. با این حال، افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را به 2.17 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 1.705 دلار تغییر داده است. امتیاز RSI اکنون به دلیل روند نزولی ثابت کمتر از حد خرید پایین است و در 29.15 است.

تحلیل قیمت الگوراند: با ادامه روند نزولی قیمت به 1.73 دلار کاهش می یابد
نمودار شاخص های فنی ALGO/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص‌های فنی ALGO/USD روند فروش را نشان می‌دهد، زیرا قیمت در چند هفته گذشته حرکت نزولی را دنبال کرده است. 12 اندیکاتور در سطح فروش وجود دارد، ده اندیکاتور در سطح خنثی و تنها چهار شاخص در سطح خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز به دلیل روندهای نزولی سیگنال فروش ارائه می دهد. ده شاخص وجود دارد که موقعیت فروش را اشغال می کند. چهار اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارند، در حالی که تنها یکی در موقعیت خنثی قرار دارد. اسیلاتورها خرس ها را با نه اندیکاتور در سطح خنثی، دو اندیکاتور در سطح فروش و اندیکاتور صفر در سطح خرید پشتیبانی می کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت الگوراند

کاهش قابل توجهی در ارزش سکه در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. خرس‌ها در دو هفته گذشته در موقعیت پیشرو بوده‌اند و امروز یک بار دیگر حرکت نزولی مشاهده شده است. قیمت در نتیجه فشار نزولی تا مرز 1.73 دلار کاهش یافته است و افت بیشتر قابل پیش بینی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.